MojAndroid

Najväčší výpredaj roku spoločnosti Sygic začína práve teraz! Sygic prináša najnižšie ceny doživotne platnej Premium navigácie, ktoré začínajú už na 16,99€. Výpredaj v rámci Black Friday končí už 30. novembra, takže na nič nečakajte a ušetrite až 70% na Sygic Premium navigácii.

Sygic GPS Navigácia zmení váš telefón alebo tablet na inteligentné navigačné zariadenie. Najlepšie na Sygicu je, že licenciu si zakúpite iba raz a pravidelné aktualizácie máp máte doživotne zadarmo. Vždy budete mať k dispozícii najaktuálnejšie mapy – bez žiadnych dodatočných platieb alebo ročných poplatkov.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Okrem off-line máp ponúka Sygic aj množstvo Premium funkcií pre bezpečnú a spoľahlivú navigáciu. Získate podrobné hlasové inštrukcie, asistenta jazdných pruhov, upozornenia na rýchlostné obmedzenia, zobrazovanie komplikovaných križovatiek s jazdnými pruhmi, praktický Head-up Display, ktorý premení čelné sklo auta na projekčnú plochu navigácie a funkciu Dashcam, ktorá využíva kameru telefónu k nahrávaniu záznamu z cesty počas navigovania.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Všetky tieto funkcie fungujú off-line, ale s pripojením na internet využijete navigáciu Sygic na maximum. Uvidíte upozornenia na mobilné radary a získate tipy na parkovanie s informáciami o dostupnosti a cenách parkovacích miest. Budete mať prehľad o cenách pohonných hmôt a s licenciou Premium + Traffic získate aj dopravné informácie, aby ste sa vyhli zdržaniam na cestách.

02_advertorial_1920x1080_sk_cz_pl

Vybrať si môžete kombináciu služieb a mapového pokrytia presne podľa vašich potrieb. Teraz môžete získať doživotne platnú licenciu Premium Európa, ktorá obsahuje mapy všetkých európskych krajín, iba za 16,99€  (zľava 66% z bežnej ceny 49,99€). Alebo si môžete zadovážiť balík s mapami celého sveta za 23,99€ (ušetríte až 70% z bežnej ceny 79,99€). Ak veľa šoférujete a často sa trápite v dopravných zápchach, kúpa jedného z balíkov Premium + Traffic by vám mohla značne uľahčiť život. Tieto licencie vám poskytnú dopravné informácie v reálnom čase, vďaka ktorým sa vyhnete hustej premávke alternatívnou cestou. Premium + Traffic Európa získate v aktuálnej ponuke už za 24,99€ (zľava 69% z bežnej ceny 79,99€).

Využite špeciálny výpredaj a získajte najpokročilejšiu navigáciu na trhu za zlomok jej bežnej ceny. Navštívte Sygic e-shop a zaobstarajte si Premium navigáciu s mimoriadnou 70% zľavou. Iba do 30. novembra.

 

22.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+