MojAndroid

Sygic už dlhodobo patrí medzi najlepšie navigácie na svete.Táto navigácia vás spoľahlivo dovedie do cieľa aj bez nutnosti internetového pripojenia, pretože mapy sa dajú stiahnuť a využiť na offline navigovanie. Navyše, nezaberajú veľa miesta, no sú dostatočne detailné. Stiahnuté mapy sa automaticky aktualizujú, a tak sa môžete spoľahnúť na to, že sú vždy aktuálne.

Náš tip
Vozidlá Ford dostanú funkciu Driving Assistant od spoločnosti Sygic | FOTO

Pokiaľ Sygic navigáciu využívate online, môžete sa spoľahnúť na reálne informácie o zápchach a inom dianí na ceste pred vami. Tým pádom sa prekážkam a zdržaniam môžete jednoducho vyhnúť, navigácia vám automaticky ponúkne alternatívne cesty. Aplikáciu už využíva viac, ako 200 miliónov šoférov po celom svete.

Za koľko?

Momentálne na túto slovenskú navigáciu prebieha zľava a vy si ju viete zakúpiť za veľmi zaujímavé ceny v porovnaní s bežnými. Zľavy sa  šplhajú až do výšky vyše 70 %. Ceny sa líšia v závislosti od toho, či máte záujem o mapy Európy alebo sveta, prípadne chcete dostávať informácie o premávke. Navigáciu si zakúpite za 12,99 € – 23,99 € z pôvodných 49,99 € – 99,99 €, čo rozhodne nie je zanedbateľná zľava. Radšej sa poponáhľajte, pretože akcia trvá len do 31.5.2018.

Náš tip
Sygic spustil novú službu zameranú na cestovanie

Ak máte záujem o kúpu navigácie, môžete tak urobiť kliknutím na tento odkaz.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

  • Fyi de Will

    Mám sygic voucher, teraz po 3/4 roku ako ho mám aktualizovali mapy. Veľkosť Európy narástla zo 4,5 gb na necelých 8, ale čuduj sa svete, obchvat ziliny d3 stále chýba. A potom ver vo svete, keď ani sk nie je v poriadku .

    • Tommy Cukrík

      Skús zadarmo Nokia mapy, aplikáciu Here :) Tam určite bude aj na mape.

+