MojAndroid

Jedna z najlepších navigácií dostupných pre operačný systém Android, Sygic, oslavuje ďalší významný míľnik vo svojej histórii. Spoločnosť totiž zaznamenala už viac ako 5 miliónov stiahnutí aplikácie z Android Marketu, čo z nej robí najpopulárnejšiu navigáciu dostupnú pre všetky Android smartfóny a tablety -počtom stiahnutí zaostáva Sygic už len za Google Maps navigáciou. Takéto veľké číslo sa spoločnosti pritom podarilo dosiahnuť len za rok pôsobenia na trhu, čo je prinajmenšom uznania hodné. Počet stiahnutí navigácie Sygic dosiahlo už po prvom mesiaci viac ako 100.000. Rovnaký počet dnes spoločnosť dosiahne po každých troch dňoch!

“Dopyt po stiahnutí našej aplikácie je tak veľký, že sme museli prestavať celú našu serverovú infraštruktúru. Zabezpečiť dostupnosť aplikácie na celom svete bola pre nás výzva.” Hovorí Peter Pecho, spoluzakladateľ a vývojový riaditeľ spoločnosti Sygic.

Aplikácia, ktorá je na Markete dostupná aj ako 7 dňová Trial verzia a mapovými podkladmi pokrýva regióny štyroch kontinentov, je v súčasnosti radená v TOP desiatke cestovateľských aplikácií v 39 krajinách.

Sygic dosiahnutý úspech samozrejme náležite oslavuje a s ním aj jeho zákazníci. Po limitovaný čas bude možné navigáciu zakúpiť za zvýhodnenú cenu. Napríklad Sygic pre strednú Európu je možné získať už za 25€.

Sygic: GPS Navigation
Sygic
Verzia 11.2.6 (8. 2. 2012)
Veľkosť 5,9 MB
2.0.1+

Zadarmo

Zdroj: Sygic

22.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+