MojAndroid

Android je krásny v tom, že sa dá upravovať. Okrem rootu a úprav, ktoré sa dajú previesť zmenou ROM či flashnutím rôznych doplnkov a pluginov, sa dá Android vcelku pekne upraviť aj niekoľkými praktickými aplikáciami. Do tohto zoznamu môžeme zaradiť aj aplikáciu s názvom Navbar Apps. Tá vám umožní jedným dotykom zmeniť pozadie navigačných tlačidiel na vašom Android zariadení.

Aplikácia Navbar Apps funguje na zariadeniach s Androidom 5.0 a novším a ponúka možnosť zmeniť pozadie navigačných tlačidiel. To si môžete zmeniť na jednofarebné, prípadne si na pozadie dokonca vložiť obrázok. K dispozícii je hneď niekoľko motívov a na pozadie si môžete nastaviť aj vlastný obrázok, avšak až po zakúpení plnej verzie za približne 1 euro. Aplikácia je naozaj jednoduchá a praktická, autor do nej dokonca plánuje pridať aj prehrávač multimédií, ktoré sa zobrazí po spustení hudby. Praktickou je možnosť zobraziť si aj zostatok batérie ako loading bar priamo na pozadí navigačných tlačidiel. Ak vás tento titul zaujal, stiahnite si ho pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6
Aktuálna cena: Zdarma
7.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+