MojAndroid

Ako každý mesiac, aj tentokrát benchmarkový nástroj AnTuTu zverejnil svoj rebríček najvýkonnejších Android zariadení. Stalo sa tak aj napriek tomu, že nedávno vyplávali na povrch informácie o tom, že niektorí čínski výrobcovia v týchto benchmarkoch podvádzali. Napriek tomu na čele rebríčka vidíme smartfón práve od jedného z dvoch usvedčených výrobcov.

Antutu-top-android-phones

Je ním OnePlus 3T, ktorý s miernym náskokom dominuje rebríčku a predčil tak celú konkurenciu. Tento mesiac pritom v zozname nájdeme aj nováčikov. Na skvelom treťom mieste je napríklad smartfón Lenovo ZUK Edge, ktorý bol predstavený iba v decembri minulého roku.

Najpočetnejšie zasúpenie v rebríčku má spoločnosť Xiaomi. Je tiež potrebné dodať, že rozdiel medzi prvým a posledným smartfónom v zozname je skutočne minimálny a ide skôr o zaujímavosť ako o smerodajný zoznam určený na rozhodovanie pri kúpe.

Zdroj: AnTuTu via Phandroid

18.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+