MojAndroid

Aplikácia Natankuj.sk, pomenovaná podľa rovnomenného portálu, poskytujúceho informácie pre vodičov, je komplexným sprievodcom pre vodičov na cestách v podobe aplikácie pre Android zariadenia.

Poskytuje rýchly prehľad o najbližších čerpacích staniciach s kompletnými cenami pohonných hmôt, prehľad o najbližších policajných hliadkach a o rôznych komplikáciách, ktoré vás v podobe obmedzení môžu postretnúť na ceste.

Aplikácia je pomerne jednoduchá, no jej komplexnosť a výbava sú pre bežného vodiča neoceniteľným doplnkom jeho Android smartfónu.

Vývojári sľubujú aj ďalšie rozšírenia napríklad v podobe filtrovania výpisu čerpacích staníc podľa značky a preferovanej pohonnej látky alebo zvukové upozorňovanie na blížiace sa dopravné obmedzenie alebo policajnú hliadku.

Už teraz sa tešíme na nové rozšírenia a aplikácia si hneď získala svoje neoddeliteľné miesto v našom Android zariadení.

Natankuj.sk
Petit Press
Verzia 1.0.0 (15. 12. 2011)
Veľkosť 1,3 MB
1.6+

Zadarmo

 

 

 

 

17.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+