MojAndroid

MojAndroid.sk oslavuje 7. narodeniny! Už sedem rokov vám prinášame nielen aktuálne novinky zo sveta Androidu a technológií, ale aj zaujímavé reportáže, recenzie či testy. Za posledných 7 rokov sme pre vás napísali už tisíce zaujímavých článkov a stovky recenzií.

Vyplň dotazník a vyhraj!

Náš web by nebol tam kde je dnes bez vás, naších čitateľov. Preto ďakujeme za každú vašu návštevu, pozitívne odozvy, ale aj konštruktívnu kritiku, ktorá nás núti stále sa zlepšovať. A zlepšovať sa naozaj chceme. Obsah chceme tvoriť tak, aby bol zaujímavý najmä pre vás. Aj preto budeme radi, ak si nájdete chvíľu čas a vyplníte náš “narodeninový” dotazník. Ako vďaku za váš čas, bude každý kto ho vyplní, zaradený do žrebovania o smartfóny Sony Xperia X Compact!

Táto súťaž bola ukončená.
Výhercom súťaže sa stáva Alexander CIROK

Všetkým fanúšikom ďakujeme za účasť v súťaži. Aktuálne sa môžete zapojiť do ďalšej prebiehajúcej súťaže, kde tentokrát hráme o BlackBerry DTEK50. Zapojte sa do súťaže o BlackBerry TERAZ.

 

Pravidlá súťaže:

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Sony Mobile, ktorá venovala cenu do súťaže.
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky a vyplniť kontaktné údaje.
  • Súťaž začína 24. mája 2017 a končí 31. mája 2017. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  • Hlavná cena je smartfón Sony Xperia X Compact. Výherca bude vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
  • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií MojAndroid.

24.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+