MojAndroid

Portál MôjAndroid.sk v mesiaci máj oslavuje už svoje štrnáste narodeniny. Počas 14 rokov fungovania sme vám priniesli množstvo noviniek, recenzií, porovnaní, testov, videí či návodov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať obsah, ktorý je aktuálny a zaujímavý.

Teraz je rad na vás. Práve vy nám môžete dať vedieť, aký obsah je pre vás zaujímavý a vďaka tomu môžete vyhrať nejakú peknú cenu.

Váš názor je pre nás dôležitý

V redakcii MôjAndroid.sk sme si vedomí toho, že trh smartfónov a technológií sa vyvíja rýchlym tempom. Preto sa snažíme vždy prinášať tie najaktuálnejšie témy, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Bez vašej spätnej väzby by to nebolo možné dosiahnuť, preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku. Práve toto nás posúva ďalej.

Súťaž skončila.

Vyplnením dotazníka nám pomôžete zistiť, čo vás a ďalších našich čitateľov zaujíma najviac. Akým témam by sme sa mali venovať podrobnejšie, a ktoré témy sú pre vás menej dôležité. Okrem dobrého pocitu, že nám pomôžete, môžete vyhrať aj jednu z týchto mimoriadne atraktívnych cien: Samsung Galaxy Z Flip5, 3x Samsung Galaxy Fit3, Motorola Edge 50 Pro, Xiaomi Smart Band 8, Xiaomi Watch 2, 2x iRobot Roomba Combo a ďalšie.

Samsung Galaxy Z Flip5 ako výhra

Aby ste lepšie spoznali jednotlivé výhry, postupne vám ich predstavíme. Dnes začíname štýlovou skladačkou Samsung Galaxy Z Flip5. Podrobnosti o hardvérovej výbave a skúsenosti z testovania sa dočítate v našej recenzii.

recenzia Samsung Galaxy Z Flip5
Samsung Galaxy Z Flip5

Minuloročný model už čaká na svojho nástupcu, no stále ide o atraktívny smartfón, ktorý upúta už na prvý pohľad. Prijať a ukončiť hovor otvorením a zaklapnutím konštrukcie, len tak každý telefón nedokáže. Aj v zatvorenom stave dokážete vďaka vonkajšej 3,4” obrazovke vybaviť viaceré úlohy, skontrolujete si notifikácie a zhotovíte selfie.

Po otvorení konštrukcie, ktorá spĺňa certifikáciu IPX8, takže jej neuškodí ani ponorenie pod vodnú hladinu, máte k dispozícii ohybný 6,7” AMOLED displej, ktorý poslúži ako štandardná obrazovka bežných smartfónov. Medzi kľúčové parametre Galaxy Z Flip5 patrí výkonný čipset Snapdragon 8 Gen 2, 8 GB RAM, 256 GB úložisko a 3 700 mAh batéria.

Na snímanie fotografií a nahrávanie 4K videí poslúži dvojica 12 MP snímačov umiestnená na vonkajšej strane, vnútorná 10 MP selfie kamera je určená aj na videohovory. Vďaka skladacej konštrukcii nemusíte mať pri tom telefón v ruke, stačí ho otvoriť do 90° uhla a položiť na stôl. V tejto pozícii môžete využiť aj hlavné fotoaparáty, nepotrebujete statív.

Samsung Galaxy Z Flip5
Samsung Galaxy Z Flip5

Cenu do súťaže venovala spoločnosť Samsung.

Podmienky súťaže

  • Organizátorom súťaže je portál MojAndroid.sk
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (14. narodeniny) “ 
  • Súťaž začína 14.mája 2024 a končí 14.júna 2024 o polnoci.
  • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+