MojAndroid

Pozdravujeme všetkých našich čitateľov, ako už dobre viete, včera sme oslávili naše druhé narodeniny. Dnes symbolicky druhého mája o 22,22 hod spúšťame súťaž o 2 telefóny Galaxy Nexus a 22 navigácií Sygic.

Samsung Galaxy Nexus

Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)4,65"
1,2 GHz Cortex-A9 (dvou-jádro)720x1280
1 GB5MPx
16/32 GB1080p@24fps

V našom záujme je snaha sa neustále zlepšovať, a preto sme si pre vás pripravili dotazník, v ktorom nájdete otázky o vašom obľúbenom webe MojAndroid.sk. Pýtame sa, čo vás najviac zaujíma, aké novinky a informácie sú pre vás podstatné a ktoré novinky a funkcie by ste radi privítali. Tento feedback budeme pozorne študovať a vylepšovať MojAndroid.sk presne tak, ako si ho predstavujete.

Súťaž začína 2.mája o 22,22 hod a končí 22.mája o 22,22 hodine. Počas tohto obdobia sa však na webe môžu objaviť ešte ďalšie zaujímavé výhry :) Preto vám odporúčame vyplniť dotazník čo najskôr, aby ste sa dostali do žrebovania o všetky ceny, ktoré máme pre vás pripravené. Výhercov 22 navigácií Sygic budeme žrebovať postupne počas celého trvania súťaže. Presne 23.mája vyžrebujeme dvoch výhercov telefónov Galaxy Nexus.

Pre hlasovanie použite dotazník alebo zahlasujte cez QR kód priamo zo svojho Android telefónu alebo tabletu pomocou aplikácie VoteHub.

VoteHub
Pragmatic Mates
Verzia 2.1.2 (30. 4. 2012)
Veľkosť 1,1 MB
2.2+

Zadarmo

Ceny do súťaže venoval eshop Shark a navigácie spoločnosť Sygic.

2.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+