MojAndroid

MojAndroid.sk tento mesiac oslavuje svoje jubileum – desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a najnovšie aj veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe.

Veľká narodeninová súťaž

Pri príležitosti osláv sme spustili veľkú súťaž, v ktorej môžete hrať o atraktívne ceny. Súťaž prebieha počas celého mája, pričom výhra je pripravená na každý týždeň. Do súťaže sa zapojíte veľmi jednoducho – vyplnením krátkeho dotazníka. Navyše, ak sa do súťaže zapojíte v prvom týždni, vyžrebovaní môžete byť aj v tom nasledujúcom. Čím skôr sa preto zapojíte, tým vyššia je vaša šanca na výhru.

Poznáme tretieho víťaza

Počas tretieho týždňa narodeninovej súťaže ste sa vyplnením dotazníka mohli zapojiť do žrebovania o smartfón Sony Xperia L4. Ten zaujme natiahnutým displejom s pomerom strán 21:9, snímačom odtlačkov prstov na zadnej strane či 3,5 mm audio jackom.

Sony Xperia L4 titulka

Dotazník už celkovo vyplnilo 11 365 respondentov, v minulom týždni sa zapojilo 2 610 súťažiacich. V následnom žrebovaní sa šťastie usmialo na Ondreja Miča, ku ktorému poputuje nová Xperia L4. Srdečne gratulujeme! V dohľadnej dobe ho budeme kontaktovať, aby výhra dorazila čo najskôr.

Výhra už bola odovzdaná výhercovi

Súťaž pokračuje

Súťaž pokračuje ďalej! Už tento týždeň je pripravená ďalšia atraktívna výhra, ktorá si svojho majiteľa nájde v stredu, 3. júna. Tí, ktorí už dotazník vyplnili, sú automaticky zaradení aj do najbližšieho žrebovania. Pevne veríme, že ostatní túto možnosť ešte len využijú a pomôžu nám v ďalšom napĺňaní našej vízie.

27.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+