MojAndroid

MojAndroid.sk oslavuje svoje jubileum – desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a najnovšie aj veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe. Pre našich verných čitateľov sme si preto pripravili súťaž, ktorá mala pôvodne trvať len do konca mája, no pre veľký úspech sme ju predĺžili.

Veľká narodeninová súťaž pokračuje ďalej

Pri príležitosti osláv sme spustili veľkú súťaž, v ktorej môžete hrať o atraktívne ceny. Súťaž prebieha počas celého mája, pričom výhra je pripravená na každý týždeň. Do súťaže sa zapojíte veľmi jednoducho – vyplnením krátkeho dotazníka. Navyše, ak sa do súťaže zapojíte v prvom týždni, vyžrebovaní môžete byť aj v tom nasledujúcom. Čím skôr sa preto zapojíte, tým vyššia je vaša šanca na výhru.

Poznáme výhercu smartfónu Samsung Galaxy A51

Poča uplynulého týždňa narodeninovej súťaže ste sa vyplnením dotazníka mohli zapojiť do žrebovania o nový smartfón Samsung Galaxy A51. Ide o smartfón s veľkým 6,5″ Infinity displejom s FHD+ rozlíšením a bezrámikovým dizajnom.

Samsung Galaxy A51 titulka

O výkon sa stará 10 nm procesor Exynos 9611 v spolupráci so 4 alebo 6 GB RAM. Na zadnej strane sa nachádza štvorica snímačov. Ten hlavný disponuje rozlíšením 48 megapixelov so svetelnosťou f/2.0. Chýbať nesmie ultra-širokouhlý objektív, teleobjektív a hĺbkový snímač. Dostatočnú výdrž zabezpečí batéria s kapacitou 4000 mAh.

Výherca Samsungu Galaxy A51

Dotazník už celkovo vyplnilo 16 825 respondentov. V následnom žrebovaní sa šťastie usmialo na Petra Užíka, ku ktorému poputuje nový Samsung Galaxy A51. Srdečne gratulujeme! V dohľadnej dobe ho budeme kontaktovať, aby výhra dorazila čo najskôr.

17.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+