MojAndroid

Web MojAndroid.sk oslavuje svoje jedenáste narodeniny. Počas 11 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, videí, návodov, fotografií a veľké porovnanie mobilov. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať vám obsah, ktorý je aktuálny, zaujímavý a relevantný. V tomto budeme pokračovať aj naďalej. Teraz máte šancu dať nám vedieť, čo vás najviac zaujíma, pričom v tomto týždni žrebujeme až troch výhercov športového príslušenstva značky Xiaomi.

⚠️ Ak ste sa do súťaže zapojili v minulom týždni, dotazník už vypĺňať nemusíte, do žrebovania budete zaradení aj v tomto týždni. ⚠️

V rámci našej narodeninovej súťaže môžete získať zaujímavé ceny. Keďže oslavujeme už jedenáste narodeniny, pripravili sme si pre vás celkom až 11 cien. Ak sa chcete zapojiť, stačí vyplniť dotazník a budete zaradení do žrebovania.

Váš názor neberieme na ľahkú váhu

V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí toho, že trh smartfónov a technológií sa vyvíja rýchlym tempom. Preto sa snažíme vždy prinášať tie najaktuálnejšie témy, o ktorých si myslíme, že by vás mohli zaujímať. Bez vašej spätnej väzby by to nebolo možné dosiahnuť, preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku. Práve toto nás posúva ďalej.

Vyplnením dotazníka nám pomôžete zistiť, čo vás a ďalších našich čitateľov zaujíma najviac. Akým témam by sme sa mali venovať podrobnejšie a ktoré témy sú pre vás menej dôležité. Okrem dobrého pocitu, že nám pomôžete, môžete vyhrať aj jednu zo zaujímavých cien.

Výherca Huawei FreeBuds 4i

Zo všetkých, ktorí sa zapojili do súťaže, sme vyžrebovali šťastného výhercu bezdrôtových slúchadiel Huawei FreeBuds 4i. Stáva sa ním Vladimír Szabó. Gratulujeme!

Nový týždeň, 3 výhry

V tomto týždni hráme až o 3 výhry športového charakteru. Vyhrať môžete inteligentné hodinky IMILAB KW66, náramok Xiaomi Mi Band 5 a inteligentnú váhu Mi Smart Scale 2.

Xiaomi Mi Smart Scale 2

Obľúbená smart váha s množstvom funkcií, ktorá nestojí veľa. Ponúka moderný dizajn a v bielom prevedení sa hodí do akejkoľvek domácnosti. Doska váhy je zhotovená zo skla a v hornej časti sa nachádza informačný LED displej, ktorý zobrazuje aktuálnu hmotnosť.

Xiaomi Mi Smart Scale 2
Foto: Redakcia

Nosnosť váhy je 150 kilogramov a špecialitou je možnosť pripojenia k aplikácii Mi Fit. Históriu svojej hmotnosti tak budete mať vždy poruke vo vašom smartfóne. Váha  má pamäť až pre 16 používateľov, ktorých dokáže rozpoznávať automaticky na základe meraných údajov o tele.

Xiaomi IMILAB KW66

Cenovo dostupné smart hodinky, ktoré sa môžu pochváliť skvelou výdržou na úrovni až 30 dní. Minimalistická konštrukcia je zhotovená zo zliatiny zinku a vďaka matnej povrchovej úprave na sebe nezanecháva odtlačky prstov.

Xiaomi IMILAB KW66
Foto: Redakcia

Hrúbka hodiniek je len 12,7 mm a hmotnosť sa zastavila na hodnote 54 gramov. Xiaomi IMILAB KW66 ponúkajú 13 športových režimov a namerané údaje sa synchronizujú s aplikáciou. Dokážu nepretržite sledovať srdcový tep, počítať kroky či monitorovať spánok.

Xiaomi Mi Band 5

Najnovší model z najpopulárnejšej série smart náramkov na svete. Xiaomi Mi Band 5 ponúka farebný AMOLED displej s uhlopriečkou 1,1″ a rozlíšením 294 x 128 pixelov a maximálnym jasom 450 nitov. Pri maximálnej záťaži dosahuje výdrž až 14 dní.

Xiaomi Mi Band 5
Foto: Redakcia

K dispozícii je 11 športových režimov a nechýba nepretržité meranie tepu. Samozrejmosťou je tiež automatické monitorovanie spánku. Svoje športové výsledky a zdravotné údaje budete mať vždy poruke vďaka aplikácii Mi Fit, s ktorou je možné náramok spárovať.

DanimaniCeny do súťaže venoval e-shop Danimani.

Podmienky súťaže
 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplniť a odoslať formulár „Hodnotenie stránky MojAndroid.sk (11. narodeniny) “ v rámci série článkov „Narodeninová súťaž:…“
 • Súťaž začína 11.05.2021 a končí 29.06.2021 o polnoci.
 • Každý týždeň v stredu sa žrebuje o výhru týždňa
 • Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané. Nevyžrebovaní účastníci zostávajú v osudí po celú dobu trvania súťaže.
 • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá cenu podľa prislúchajúceho týždňa:
 • 1. týždeň (11.05. – 18.05.2021) – TCL 20 Pro 5G
 • 2. týždeň (19.05. – 25.05.2021) – Motorola moto g30
 • 3. týždeň (26.05. – 01.06.2021) – Huawei FreeBuds 4i
 • 4. týždeň (02.06. – 08.06.2021) – Športový balíček od Danimani: IMILAB KW66, Mi Band 5, Mi Smart Scale 2
 • 5. týždeň (09.06. – 15.06.2021) – výhra bude oznámená 09.06.
 • 6. týždeň …
 • Výhercu ceny týždňa oznámime vždy v stredu na stránke MojAndroid.sk
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky a Českej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá
2.6.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+