MojAndroid

MojAndroid.sk oslavuje svoje jubileum – desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a najnovšie aj veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe. Pre našich verných čitateľov sme si preto pripravili súťaž, v ktorej je možné vyhrať atraktívne ceny.

Veľká narodeninová súťaž pokračuje

Pri príležitosti osláv sme spustili veľkú súťaž, v ktorej môžete hrať o zaujímavé ceny. Súťaž pôvodne prebiehala počas celého mája, no neskôr bola predĺžená aj na jún a pokračujeme aj v júli. Do súťaže sa zapojíte veľmi jednoducho – vyplnením krátkeho dotazníka.

Poznáme výhercu Hyundai IONIQ na víkend

V tomto týždni ste mohli vyhrať elektromobil Hyundai IONIQ na víkend. Na zapojenie do súťaže stačilo vyplniť dotazník týkajúci sa využívania smartfónu vo vašom aute.

Dotazník doteraz vyplnilo 5 973 súťažiacich, z ktorých sme vyžrebovali výhercu. Stáva sa ním Samuel Filo. Výhercovi srdečne gratulujeme!

15.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+