MojAndroid

V súčasnosti už na meranie vašej fyzickej aktivity nepotrebujete bežiaci pás či kopec senzorov pripojených na vaše telo. Všetko dôležité, čo potrebujete k meraniu svojej dennej aktivity, môžete jednoducho nosiť na ruke. Dôkazom sú napríklad inteligentné fitness náramky, medzi ktoré sa radí aj Huawei Color Band A1. Ten, aj napriek svojim malým rozmerom a naozaj štýlovému vzhľadu, dokáže naozaj veľa. Okrem merania fyzickej aktivity vás upozorní aj na prichádzajúce hovory a SMS, a povie vám aj to, či potrebujete pokrývku hlavy alebo opaľovací krém v závislosti od intenzity UV žiarenia.

img_6256

Po pripojení k smartfónu, ideálne k štýlovému Huawei P9 Lite (pozn. v rámci aktuálnej akcie dostanete Color band A1 pri zakúpení P9 lite ako darček), dokáže nový náramok Huawei Color Band A1 merať počet prejdených krokov, spálených kalórií, ako aj prejdenej vzdialenosti. Na všetko vám stačí jedna aplikácia Color Band A1, ktorú jednoducho stiahnete z Google Play. Okrem sledovania vašej fyzickej aktivity si dokážete merať aj dĺžku spánku, jeho kvalitu, či si nastaviť inteligentné budenie, ktoré bude sledovať, kedy sa nachádzate vo fáze hlbokého a kedy vo fáze ľahkého spánku, aby vás náramok prebudil v tej správnej chvíli jemným zavibrovaním na ruke. Ako jedno z mála zariadení vie nový Color Band A1 merať aj intenzitu slnečného žiarenia (UV). Vďaka tomu viete, aký faktor opaľovacieho krému potrebujete, prípadne, či si máte z domu zobrať aj pokrývku hlavy a slnečné okuliare. Bonusovými funkciami sú napríklad vibračné upozornenia pri prichádzajúcich hovoroch a SMS. Aj keď nemáte váš smartfón práve po ruke, Color Band vás o prichádzajúcich správach, emailoch či hovoroch informuje diskrétnym vibrovaním a zablikaním notifikačnej diódy.

huawei-P9-lite-color-band-darcek

Akcia platí do 30.9.2016 alebo do vypredania zásob

Mladí ľudia rozhodne ocenia aj dizajn samotného náramku, ktorý sa dá pokojne použiť aj ako módny doplnok. Zariadenie je odolné voči vode i prachu, takže je ideálnym spoločníkom pri outdoorových aktivitách. Aktívne žijúci ľudia určite ocenia výhody tohto náramku napríklad v spojení so štýlovým smartfónom Huawei P9 Lite. Prečítajte si o ňom viac v našej podrobnej recenzii – Huawei P9 Lite: Bestseller ako vyšitý. Navyše, do 30.9.2016 môžete pri kúpe Huawei P9 lite  získať u vybraných partnerov Huawei Color Band A1 ako darček. Všetky dôležité informácie o tejto akcii, ako aj o samotných zariadeniach, nájdete na webe huaweibundle.com/sk.

Ako spárovať náramok Huawei Color Band A1 s vašim Android smartfónom

Spárovanie fitness náramku Huawei Color Band A1 je naozaj jednoduché. Jediné, čo potrebujete, je aplikácia Color Band A1, ktorú si musíte nainštalovať do vášho smartfónu alebo tabletu. Následne stačí aplikáciu spustiť, vyhľadať váš Color Band A1 náramok a zariadenia spárovať. Potom si môžete užívať funkcie a vychytávky, ktoré vám ponúka Huawei Color Band A1.

huawei

Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.6
Aktuálna cena: Zdarma

Ako nabíjať Huawei Color Band A1

Nabíjanie fitness náramku Huawei Color Band A1 je naozaj jednoduché. Priamo v balení sa nachádza magnetická kolíska pre toto zariadenie, ktorú stačí pripojiť na nabíjačku vášho smartfónu. Potom už len priložíte nabíjaciu kolísku k náramku tak, aby sa dotýkala nabíjacími pinmi a nabíjanie sa automaticky spustí. Úroveň batérie v náramku si môžete skontrolovať naozaj jednoducho. Stačí otvoriť aplikáciu Color Band A1 a v ľavom kontextovom menu nájdete údaj o batérii, ale aj ďalších nastaveniach vášho náramku.

huawei-color-band-gif

Osobné nastavenie Huawei Color Band A1

Priamo v aplikácii Color Band A1 si môžete okrem funkcií samotného náramku Color Band A1 nastaviť aj vlastný profil. V ňom zadáte svoje fyzické proporcie a jednoducho si môžete nastaviť aj vaše kondičné ciele. Zdravý človek by mal denne prejsť aspoň 10 000 krokov. O tom, koľko krokov ste za daný deň prešli vy, vás informuje aj šikovné upozornenie v notifikačnej lište.

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Huawei.

12.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+