MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2022 je v plnom prúde a vy môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia v piatich kategóriách. Okrem toho, že takto zvýšite šancu na výhru vášho favorita, máte aj vy šancu vyhrať niektorú z množstva cien. Na to, aby ste boli zaradení do finálneho žrebovania, stačí, keď sa zúčastníte hlasovania na stránke AndroidRoka.sk a dáte hlas vášmu favoritovi. Zahlasovaním ste zaradení do súťaže o skvelé výhry. Patria k nim aj zariadenia od HomeSystem spolu s 20-percentnou zľavou na ďalší nákup.

Hlasujte a vyhrajte zariadenia od HomeSystem

FIBARO Home Center 3 LITE

Prvou z trojice výhier od HomeSystem je riadiaca jednotka FIBARO Home Center 3 LITE. Tá ponúka výkonný čip. Toto moderné a inteligentné zariadenie umožní jednoduchým spôsobom ovládať všetky funkcie smart domácnosti stlačením tlačidla, gestami alebo prostredníctvom hovorených príkazov.

FIBARO Home Center 3 LITE
FIBARO Home Center 3 LITE | Zdroj: HomeSystem.sk

Hlavným záujmom tejto centrálnej jednotky je bezpečnosť a stabilita celej inteligentnej domácnosti. Táto inteligentná domáca riadiaca jednotka je podstatne rýchlejšia a pri porovnaní s inými zariadeniami na trhu vykonáva naraz viac úloh. K dispozícii je na stiahnutie mobilná aplikácia Home Center, ktorá poskytuje neustále spojenie s vašou smart domácnosťou.

FIBARO pohybový senzor

Pohybový senzor značky FIBARO už hneď na prvý pohľad zaujme svojim veľmi pekným vzhľadom. Pochváliť sa môže multifunkčnými senzormi. Konkrétnejšie disponuje hneď štvoricou senzorov pre možnosť monitorovania pohybu, intenzity svetla, teploty a vibrácií.

FIBARO pohybový senzor
FIBARO pohybový senzor | Zdroj: HomeSystem.sk

Vďaka nim má FIBARO pohybový senzor širšie využitie v ktorejkoľvek oblasti automatizácie domácnosti. Jeho farebné osvetlenie v tvare oka vám oznámi pohyb ale aj úroveň teploty. Senzor je skutočne maličký a pekný. Jeho rozmery činia menej ako 44 milimetrov.

FIBARO zásuvka typ E

Táto zásuvka značky FIBARO disponuje funkiou erania energie. Ide o inteligentného spoločníka do smart domácnosti. Smart zásuvka by vám nemala v rámci inteligentnej domácnosti chýbať. Ide o zásuvku typu E, čo rozhodne poteší. Je extrémne kompaktná a vyzerá elegantne. Umožňuje bezdrôtové ovládanie a jej inštaláciu zvládne azda každý. Zaujímavým prvkom je jej krištáľový LED prsteň s RGB osvetlením. Ten dokáže slúžiť aj ako nočné svetlo.

FIBARO zásuvka typ E
FIBARO zásuvka typ E | Zdroj: HomeSystem.sk

Konštrukcia je vyhotovená z vysoko kvalitných materiálov. V aplikácii si viete kontrolovať energetickú spotrebu pripojeného spotrebiča, respektíve viacerých spotrebičov. Zariadenie navyše obsahuje špeciálnu vstavanú krytku, ktorá ochráni vaše deti. V prípade, že sa pripojený spotrebič pokazí, odpojí ho a o tejto skutočnosti vás upozorní prostredníctvom SMS správy alebo e-mailom. Maximálny výkon FIBARO zásuvky typu E je 2500 W.

Ako prebieha hlasovanie?

Hlasovanie sa koná na stránke Androidroka.sk od 14. novembra 2022 do 31. decembra 2022. Tu sa môžete zapojiť do hlasovania za vaše obľúbené zariadenia v týchto kategóriách:

  • TOP Android smartfón
  • Inovácia
  • Wearables
  • Smart domácnosť
  • Android tablet

V každej kategórii sú nominované iné zariadenia, a tak jeden model nikdy nefiguruje v dvoch rozdielnych kategóriách. Aby bol váš hlas platný, je potrebné správne vyplniť vaše kontaktné informácie. Každý môže hlasovať iba raz, duplicitné hlasy budú zmazané.

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2022 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať množstvo hodnotných cien. Hlavnou cenou je skvelý robotický vysávač a mop v jednom – iRobot Roomba Combo J7+.

Okrem toho sú v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny Motorola edge 30 UltraXiaomi 12T Pro, OPPO Reno7 5G Startrails Blue, Nokia G60, produkty od Creative alebo štartovací balík smart domácnosti od HomeSystem.sk.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do samostatného žrebovania o 3x špeciálnu retro krabicu s legendárnym antivírusom NOD32 a 5x ročnú Premium+ licenciu navigácie Sygic.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, automaticky vyhráva skvelú audio-dvojicu Creative Live! Mic M3 a Creative Zen Hybrid. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je aj tento rok spoločnosť NAY. Každé zariadenie, ktoré sa umiestni na niektorej z prvých troch priečok, bude v e-shope NAY.sk označené príslušným odznakom.

10.12.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+