MojAndroid

Anketa NAY Android Roka 2021 je v plnom prúde a vy môžete hlasovať za vaše obľúbené zariadenia uplynulého roka. Váš hlas nielen prispeje lepšiemu umiestneniu vášho obľúbeného zariadenia, ale zároveň vás zaradí do súťaže o hodnotné ceny. Slušnou nádielkou prispela aj spoločnosť Creative, ktorá venovala až 5 cien. Jednu z nich dostane najlepší pozývač.

Bohatá nádielka cien od Creative

Ak zahlasujete, vyhrať môžete jednu z 21 cien. Spoločnosť Creative celkovo prispela až piatimi z nich. Potešia sa najmä milovníci kvalitného zvuku. Vyhrať môžu napríklad slúchadlá Creative HS-720 v2 s mikrofónom a uzavretou konštrukciou, ktorá je zárukou skvelej izolácie hudby v ušiach. Osadené sú dlhým dvojmetrovým káblom a disponujú aj USB konektorom.

Creative HS-720 v2
Creative HS-720 v2 | Zdroj: Creative.com

Herné slúchadlá Creative SXFI Gamer potešia aj náročnejších hráčov. Opäť obsahujú mikrofón, ktorý herným slúchadlám jednoducho nemôže chýbať. Hlasitosť zvuku je možné upravovať prostredníctvom integrovaného ovládača. Tieto slúchadlá budú výborne fungovať s vaším počítačom, PlayStation, ale aj Nintento Switch.

Creative SXFI Gamer | Zdroj: Creative.com

Ďalšou cenou je webová kamera Creative Live! Cam Sync 1080p V2, ktorá disponuje CMOS snímačom so 77-stupňovým zorným uhlom a ponúka FullHD rozlíšenie. Vďaka dvom integrovaným mikrofónom vás bude druhá strana zreteľne počuť. Kamera je vybavená krytkou, ktorá nielenže zabráni narušeniu súkromia, ale aj ochráni objektív pred hromadením prachu.

Creative Live Cam Sync 1080p V2
Creative Live Cam Sync 1080p V2 | Zdroj: Creative.com

Ďalšou z cien, ktoré venoval Creative, je prevodník Sound Blaster Play! 4, ktorý je ľahko prenosný, ponúka funkciu stlmenia zvuku a potlačenie hluku, vďaka ktorému budú vaše konferenčné hovory kvalitnejšie.

Creative Sound Blaster Play V4 | Zdroj: Creative.com

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2021 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať až 21 cien. Hlavnou cenou je televízor LG 55NANO88P, ktorý do súťaže venovala spoločnosť NAY.

Zdroj: Miloš Debnár

Okrem neho sú však v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny Motorola moto g60, Xperia 10 III 5G od Sony, Xiaomi 11 Lite 5G NE, Nokia X10, či robotický vysávač iRobot Roomba j7+, herné slúchadlá Creative SXFI Gamer, Full HD Webkameru – Creative Live! Cam Sync 1080p V2, slúchadlá pre videohovory – Creative HS-720 V2, či Hi-res USB prevodník – Creative SB Play! 4.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do samostatného žrebovania o 5x licenciu ESET Mobile Security a 5x doživotnú licenciu navigácie Sygic.

Zdroj: Miloš Debnár

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, automaticky vyhráva bezdrôtové slúchadlá Creative Outlier Air V3. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

Generálny partner NAY

Generálnym partnerom ankety Android Roka je aj tento rok spoločnosť NAY. Každé zariadenie, ktoré sa umiestni na niektorej z prvých troch priečok, bude v e-shope NAY.sk označené príslušným odznakom.

 

 

12.12.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+