MojAndroid

Dobrá správa pre všetkých, ktorí ešte nestihli hlasovať v ankete NAY Android Roka a zapojiť sa tak do súťaže o jednu z 34 výhier. Váš môže byť napríklad aj úplne nový Samsung Galaxy Note 10. Stačí hlasovať v ankete NAY Android Roka 2019 a automaticky budete zaradení do žrebovania o jednu zo skvelých cien.

Hlasovanie predĺžené do 6.1.2020

Hlasovanie prebieha na portáli androidroka.mojandroid.sk. V ankete hlasujete za najlepšie produkty uplynulého roka v siedmich kategóriách. NAY Android Roka 2019 je ďalším ročníkom úspešnej ankety, v ktorej každý rok odmeňujeme tie najlepšie zariadenia, ktoré si zákazník môže na našom trhu kúpiť. O poradí samozrejme rozhodujete vy – naši čitatelia, svojimi hlasmi.

Čo môžete vyhrať?

V ankete NAY Android Roka 2019 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať až 34 cien. Hlavnou cenou je smartfón Samsung Galaxy Note10,ktorú venuje generálny partner NAY a.s..

Okrem neho sú v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny CAT S52Sony Xperia 10Motorola one macroAlcatel 3X 2019Lenovo K10 PlusLenovo A6 Note, slúchadlá Creative SXFI AIRAKG Y500, tablet Archos Core 101 3G, športové slúchadlá Creative Outlier Air SportAKG Y100, či fitnes náramky Honor Band 55x CARNEO Prime a 5x CARNEO SlimFit+.

Ako môžete zvýšiť svoje šance na výhru?

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, sú zaradení do žrebovania o 5x licenciu ESET Mobile Security a 5x doživotnú licenciu navigácie Sygic.

Ten hlasujúci, ktorý do ankety pozve najviac kamarátov, vyhráva smartfón Honor 20. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke AndroidRoka.sk.

 

28.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+