MojAndroid

V posledných mesiacoch sa s aplikáciami, pomocou ktorých nakúpite, roztrhlo vrece. Pomaly je problém sa v nich vyznať. V tomto článku vám prinášame zoznam tých najlepších, ktoré sme vybrali my v redakcii.

GearBest

GearBest je čínsky e-shop, ktorý ponúka tovar rôzneho druhu. Nájdete tu počítače, smartfóny a inú elektroniku, rovnako aj oblečenie, hračky alebo športové potreby. Jedná sa o obchod, ktorý sídli v Číne a neraz sme tam už nakúpili kvalitnú elektroniku za veľmi dobrú cenu. Problémom môže byť čas, za ktorý vám objednávka dorazí. GearBest má však už aj európske sklady, ktoré sa nachádzajú v Poľsku a Českej republike. Ak sa tovar nachádza v jednom z týchto skladov, môžete ho mať k dispozícii už do 5 pracovných dní.

Verzia: 4.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Wish

Jedna z najsťahovanejších aplikácií Slovákmi, ktorá sa pravidelne nachádza v našom rebríčku tých najsťahovanejších. Pomocou tejto aplikácie dokážete kúpiť rôzny tovar, nielen elektroniku. Mnoho používateľov smartfónov si už pomocou tejto aplikácie zakúpilo zaujímavý tovar za dobré ceny. Jedinou nevýhodou môže byť dlhšie čakanie. Niekedy tovar príde do mesiaca, inokedy za 2 týždne, no stáva sa, že si počkáte aj dlhšie.

Verzia: 4.16.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.16.0
Aktuálna cena: Zdarma

Letgo

Letgo je akási sociálna sieť, na ktorej ľudia predávajú svoj tovar, ktorý už nepotrebujú. Jedná sa vlastne o bazár. Jednoducho vyhľadáte tovar, aký hľadáte, zadáte svoju pozíciu a aplikácia vám nájde inzeráty, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám a miestu, kde sa nachádzate. Pomocou Letgo nemusíte tovar len kupovať, ale môžete aj predávať. Máte doma nejaký smartfón, ktorý potrebujete predať? Vyskúšajte pridať inzerát na Letgo.

Verzia: 11.06.03
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 11.06.03
Aktuálna cena: Zdarma

Ebay

Kto by nepoznal ebay. Nakupujú tu milióny ľudí z celého sveta a môžete kľudne aj vy. Okrem nakupovania tu môžete svoj tovar aj predávať. Aj my sme už cez ebay nakúpili veľmi zaujímavú elektroniku či iný tovar. Predávajúci sa nachádzajú na celom svete a čas dodania objednávky sa tak môže odlišovať. Väčšinou platí, že objednávaka k vám dorazí do mesiaca. Niekedy to trvá kratšie, inokedy zase dlhšie. Odporúčame využiť platby prostredníctvom PayPal, ale zaplatiť sa dá aj pomocou platobnej karty.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Alza

Alza je najväčším internetovým obchodom na Slovensku. Ročne vybaví obrovské množstvo objednávok a je pravdepodobné, že aj vy ste už cez Alzu nakúpili. E-shop sa špecializuje hlavne na elektroniku všetkého druhu, no kúpite tu napríklad aj hračky či drogériu. Tovar vám môže prísť buď poštou alebo si ho vyzdvihnete osobne na predajni. Výhodou je naozaj široký sortiment elektroniky a je pravdepodobné, že tu nájdete presne to, čo hľadáte. Keďže sa jedná o štandardný slovenský e-shop, na tovar máte dvojročnú záruku a rovnako aj možnosť vrátenia zakúpeného tovaru do 14 dní bez udania dôvodu. S reklamáciami či vrátením tovaru máme veľmi dobré skúsenosti.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Ak máte tip na nejakú zaujímavú aplikáciu, cez ktorú zvyknete nakupovať, nezabudnite nám o nej dať vedieť!

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie pre fitness a zdravú výživu
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie s GPS navigáciou | Tipy redakcie
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy redakcie
12.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+