MojAndroid

V pondelkovom článku sme vám priniesli zoznam najlepších aplikácií na nakupovanie podľa redakcie, v tomto článku spomenieme vaše najobľúbenejšie aplikácie, pomocou ktorých nakupujete. Mnohí z vás sa vyjadrili, že väčšinou nakupujú pomocou tých aplikácií, ktoré sme spomínali v predchádzajúcom článku, no našli sa aj iné, veľmi zaujímavé alternatívy, ktoré stoja za vyskúšanie.

AliExpress

AliExpress funguje podobný štýlom, akým funguje aj Ebay. Môžete tu nájsť rôzny tovar, ktorý pochádza najmä z Číny. Ceny sú viac, než priaznivé. Budete sa však musieť pripraviť na dodaciu dobu, ktorá je dlhšia, ako v prípade, že by ste si tovar objednali u nás na Slovensku. Okrem samotných smartfónom a príslušenstvu k nim tu môžete nakúpiť aj inú, zaujímavú elektroniku, no len pri elektronike to nekončí. Nájdete tu napríklad oblečenie, módne doplnky a mnoho iného.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Alibaba.com

Aj pomocou tejto aplikácie si kúpite produkty z celého sveta z pohodlia domova. Jednoducho a rýchlo. Alibaba.com pokrýva širokú škálu populárnych kategórií vrátane horúcich a trendových spotrebných výrobkov a, samozrejme, nechýbajú ani smartfóny a príslušenstvo k nim. Cena je väčšinou veľmi výhodná, tovar pochádza prevažne z Číny. Navyše, na nektoré produkty sú pravidelne výrazné zľavy. Stačí len nájsť ten svoj.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Joom

Aj Joom je jednou z aplikácií, pomocou ktorej pohodlne nakúpite. Môžete si vybrať údajne z ponuky až 4 miliónov produktov v kategóriách ako napríklad oblečenie, obuv, domáce potreby, hračky a v neposlednom rade aj elektronika a smartfóny. Nechýbajú ani prehľadné hodnotenia jednotlivých predajcov, takže ihneď vidíte to, či je predajca dôveryhodný alebo nie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Vova

Táto aplikácia sa v poslednom čase dostáva do popredia. Obľúbená je aj medzi Slovákmi, dokonca sa nachádza vo výbere najsťahovanejších aplikácií na Slovensku za posledný mesiac. Nakúpiť sa tu dá veľmi lacno a ak sa podarí, tak aj celkom kvalitne. V obchode sa nachádzajú milióny položiek, ktoré sú na predaj od mnohých predajcov. Zaujímavou časťou sú aj takzvané “bleskové výpredaje”, ktoré prebiehajú každý deň. V nich môžete nájsť svoj obľúbený tovar za veľmi atraktívnu cenu.

Verzia: 1.5.15
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.15
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie s GPS navigáciou | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy čitateľov
16.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+