MojAndroid

Vývojárske štúdio Kabam oficiálne vyhlásilo, že plánuje predstavenie masívnej multiplayer stratégie založenej na najziskovejšom filme celej histórie – Avatar. Za tvorbou tohto filmu stojí populárny spisovateľ a režisér James Cameron, ktorý mimochodom stojí aj za natočením jedného z najpopulárnejších filmov vôbec – Titanic. Kabam ohlásil, že už teraz prebiehajú rokovania o právach na mobilnú hru Avatar, ktoré vedie s vydavateľstvom 20th Century Fox a Cameronovou firmou Lightstorm Entertainment.

949422-avatar-background

Mobilná hra Avatar by mala priniesť kombináciu filmových postáv, prostredia, v ktorom sa dej odohrával a inovatívneho herného dizajnu, ktorý by mal priniesť tú najlepšiu kvalitu spomedzi hier od štúdia Kabam. To mimochodom stojí aj za zrodom hier na tému Star Wars, či niekoľkých komiksov od Marvelu. Zatiaľ nevieme, kedy sa hra s modrými obyvateľmi bájneho mesiaca Pandora objaví v obchode Play a nevieme ani to, koľko bude stáť. Už teraz sa však tešíme na herné spracovanie filmu, ktorý doteraz zarobil viac ako 2,7 miliardy dolárov…

Zdroj: AndroidCentral

29.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+