MojAndroid

Lenovo showroom je od zajtra, 3.augusta 2016 po krátkej pauze opäť otvorený pre svojich zákazníkov. Prešiel rekonštrukciou a redizajnom, stretnete sa tu so sviežim, moderným dizajnom s typicky farebným lenováckym rukopisom. Praktické riešenia snáď ocenia nielen zákazníci z biznis prostredia, ale aj fanúšikovia moderných technológií. Príjemnou vychytávkou sú určite aj elektronické cenovky pri jednotlivých produktoch. Po zmenách v cenníkoch či iných informáciách týkajúcich sa daného zariadenia sa tak informácie okamžite aktualizujú.

Lenovo_showroom_

Lenovo_showroom_1

Lenovo showroom v bratislavskom Digital Parku je najväčším v strednej a východnej Európe a ponúka prístup ku kompletnému portfóliu produktov Lenovo, originálne príslušenstvo a servis. Je to tiež štvrtý exkluzívny showroom Lenovo na Slovensku,  ktorý prešiel kompletným redizajnom, hneď po uvedení novej vizuálnej identity značky Lenovo.  Každá rada produktov (tablety, stolné počítače, notebooky, smartfóny) tu má svoje špeciálne vyhradené miesto. Nájdete tu teda špeciálne oddelenie ThinkPadov, hráčskych chuťoviek, nechýbajú však ani hodinky Moto 360.

Lenovo_showroom_10

„Zákazníci sa môžu tešiť na vynovený dizajn a rozšírenú ponuku biznis produktov a serverov, ktoré vzhľadom na lokalitu vyhľadávajú najmä naši biznis zákazníci. V showroome však nechýbajú ani moderné zariadenia určené pre domácnosti a zábavu“, hovorí Ján Baliak, Managing Director, MARSANN IT.

„Na prvý pohlaď moderné, svieže, pútavé a plné inovatívnych produktov a riešení. V tomto príjemnom priestore nájdete na jednom mieste odborníkov na IT pripravených poradiť, ako aj profesionálnych servisných technikov. V Lenovo sme hrdí na našu úspešnú, už 9 ročnú spoluprácu. Teším sa na reakcie zákazníkov po zajtrajšom oficiálnom otvorení“, dodáva Vladimír Varzaly, Country Sales Manager,  Lenovo Slovakia.

Zdroj: Tlačová správa, Foto: MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+