MojAndroid

Operátor O2 prichádza od 1. augusta so špeciálnou limitovanou ponukou na službu Internet na doma, a to pre najrýchlejších 1000 zákazníkov žijúcich v bratislavskej mestskej časti Petržalka.

Náš tip
O2 cestuje po Slovensku, rozdáva darčeky a pomáha svojim zákazníkom nastaviť rýchlu 4G sieť
Náš tip
O2: Najpredávanejšie Android smartfóny za jún 2018

Ako to  bude fungovať?

„Od rýchlosti objednania produktu sa bude odvíjať cena, ktorú zákazník za službu Internet na doma zaplatí. Prvých 100 zákazníkov ho získa už za 1 EUR/mes., ďalších 100 za 2 EUR/mes. a posledných 100 záujemcov si môže službu zaobstarať za zvýhodnenú cenu 10 EUR/mes., pričom táto cena platí po dobu 2 rokov, vysvetľuje princíp Tereza Molnár, šéfka korporátnej komunikácie O2 Slovakia.

Zákazník o službu môže prejaviť záujem na webe www.o2.sk/internetvpetrzalke, kde si prostredníctvom formulára zistí svoje poradové číslo a aktuálnu cenu služby. Ak sa rozhodne objednať si túto službu, obdrží promokód v SMS správe, ktorým sa preukáže v O2 Predajni v bratislavskom Auparku.

Ponuka platí pre prvých 1000 záujemcov alebo do 31.8. 2018.

1.8.2018
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+