MojAndroid

Na začiatok sa vás opýtame: koľko prehliadačov ste vyskúšali vo svojom Android zariadení, pokiaľ ste si našli ten svoj najlepší? Sága trvajúca nespočetné množstvo pokusov a omylov stále pokračuje a hľadanie najlepšieho internetového prehliadača je večným problémom.

Je to natívny prehliadač? Je to Firefox? Je to Opera? Alebo snáď nejaký iný? Zdá sa, že odpovede na tieto otázky konečne spejú k rozuzleniu zápletky.  Najnovším kandidátom na prvenstvo je Dolphin Browser so svojou beta verziou Dolphin Engine.

V teste vývojára Dolphinn Browser a nového beta Dolphin Engine sa objavilo hneď niekoľko zariadení, ktoré vývojár zverejnil. Výsledky týchto testov naznačujú, že novinka od Dolphin je naozaj niekoľko dĺžok pred svojou konkurenciou.

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť demonštráciu výsledkov v priamom prenose v porovnaní s natívnym prehliadačom a prehliadačom Chrome, ktorý je dostupné len pre zariadenia s Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

 

Vyskúšať si nový Dolphin Engine môžete aj vy. Na nasledujúcom linku si ho môžete stiahnuť do vašich Android zariadení. Upozorňujeme, že prehliadač je stále len v beta verzii.

Dolphin Engine beta

Zdroj, foto: Pocketnow, Dolphin

20.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+