MojAndroid

Jesennú časť Orange Android Roadshow sme uzavreli spolu s generálnym partnerom Orange v Trnave 25. novembra. Návštevníci mali možnosť naživo si prezrieť všetky novinky, ktoré má aktuálne Orange vo svojom portfóliu. Či už je reč o smartfónoch ako LG G6, LG Q6 alebo o legendárnej značke Nokia. Nechýbali tu však ani riešenia pre pevný 4G internet, teda Orange FlyBox 4G od TP-Linku a externá a interná jednotka (ODU-IDU). 4G sieť poskytuje rýchly internet nie len pre mobilné zariadenia, ale i pre pevné a stabilné pripojenie v domácnostiach a firmách. Je to napríklad výborná alternatíva pre tých, ktorí nie sú v dosahu optiky.

Okrem toho, Orange na stánku predstavoval aj nový balík služieb LOVE. Ten spája volania, mobilné dáta, rýchly pevný internet a digitálnu televíziu v jednom balíku spolu s množstvom ďalších výhod vrátane dotácií na zariadenia. Balíky Love s vopred nakombinovanými mobilnými a fixnými službami sú rozdelené na tri úrovne, teda Premium, Optimal a Basic. Líšia sa rýchlosťou internetu a digitálnou TV.

Navyše, pracovníci Orangeu živo diskutovali s ľuďmi na rôzne témy a pomáhali im pri výbere najvhodnejších riešení z ponuky Orange.

Návštevníkov zaujali aj inteligentné hodinky Fitbit Ionic. Tie slúžia nie len na prijímanie notifikácií z rôznych sociálnych sietí či hovorov, ale aj pre športovcov. Sú skvelým riešením pre všetkých, čo radi trávia čas pohybovými aktivitami a pozor, sú určené aj pre plavcov! Nájdete ich v aktuálnej ponuke zariadení Orangeu.

Viac sa už dozviete vo videu:

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+