MojAndroid

Každoročne pripravujeme veľkú anketu 4ka Android Code, v ktorej oceňujeme tie najlepšie slovenské aplikácie. Aplikácie sú rozdelené do viacerých kategórií a o konečnom poradí rozhodujete vy – naši čitatelia. Každý mesiac vyberieme niekoľko nových slovenských aplikácií a víťaz z hlasovania sa dostane do konečného výberu. Toto je výber nových slovenských aplikácií za december 2019.

iWatt

Aplikácia iWatt transformuje všetku tvoju minutú energiu a nachodené kilometre na iWatty, ktoré môžeš rozdávať svojim obľúbeným športovým klubom. Podporíš tak financovanie športu na Slovensku a naviac môžeš pre seba získať zaujímavé benefity. Teba to  nebude stáť viac ako každodennú prechádzku do obchodu, nedeľnú turistiku alebo pešibus do práce. Čím viac si v pohybe, tým viac iWattov zarobíš!

Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Kimbino – Aktuálne letáky, katalógy a zľavy

Kimbino prináša aktuálne letáky zo všetkých obľúbených obchodov. Nájdeš ich na jednom mieste vo svojom smartfóne. Navyše, Kimbino ťa o všetkých zľavách a ponukách informuje ekologickým spôsobom – bezpapierovo a umožňuje tak šetriť čas, peniaze aj prírodu.

Verzia: 1.9.1
Aktuálna cena: Zdarma

BeeSafe free

BeeSafe je bezpečnostná platforma, ktorá prináša efektívne zvýšenie osobnej a korporátnej bezpečnosti. Monitoruje aktivitu užívateľa a až v prípade potreby vyšle automatické volanie o pomoc s hlásením o jeho aktuálnej polohe. BeeSafe funguje prostredníctvom smartfónu, inteligentných hodiniek, či rôznych rádiových a satelitných zariadení. Práve vďaka tomu slúži v akomkoľvek teréne.

Je to flexibilná a modulárna bezpečnostná platforma, ktorá je schopná naplniť potreby širokého spektra užívateľov. Postará sa o ich bezpečie a vždy rešpektuje ich súkromie.

Verzia: 1.6.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.5
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (01/2020): Nominácie na 4ka Android Code 2020

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Aj tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2020 na konci roka.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (01/2020) + ANKETA

  • iWatt (60%, 99 hlasujúcich)
  • Kimbino - Aktuálne letáky, katalógy a zľavy (29%, 47 hlasujúcich)
  • Beesafe free (11%, 18 hlasujúcich)

Celkový počet hlasujúcich: 164

Loading ... Loading ...
15.1.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+