MojAndroid

V rámci októbrového mesačného výberu vám prinášame tie najnovšie a najlepšie Android aplikácie z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

IDS BK

Svetlo sveta v poslednej dobe uzrela aj oficiálna mobilná aplikácia Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji. Tisíce cestujúcich tak majú k dispozícii jednoduchší spôsob prepravy. Aplikácia IDS BK vám umožní nakupovať cestovné lístky, vyhľadávať zastávky, ale aj konkrétne linky. Okrem toho tu nájdete aj aktuálne informácie o dianí v dopravnom podniku či o aktuálnych výlukách. Ak cestujete pravidelne, alebo aj sporadicky, aplikácia určite stojí za vyskúšanie.

Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.2
Aktuálna cena: Zdarma

Organizér

Ak hľadáte praktický nástroj na prehľad nadchádzajúcich udalostí, alebo jednoducho alternatívu k aplikáciám s kalendárom, Organizér od štúdia Starbug je zaujímavou voľbou. Aplikácia prichádza najmä s funkciami upozornenia na meniny a štátne sviatky, no môžete si do nej pridať aj vlastné udalosti. Všetky si ich následne môžete zobraziť v prehľadnom widgete. Poteší tiež možnosť výberu farebnej schémy v aplikácii.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pešiaci

Ak máte radi hry so zaujímavým nápadom, titul Pešiaci od štúdia so zaujímavým názvom nohavmede sa vám určite bude páčiť. Ide o hru, ktorá demonštruje komplikovanosť chôdze po bratislavských chodníkoch. Hra je v skutočnosti nekonečnou behačkou s množstvom prekážok najrôznejšieho druhu. Od kontajnerov, cez odparkované autá až po výkaly, vyhýbať sa budete skrátka všetkému. Pekná pixelovitá grafika a jednoduchá hrateľnosť hre iba pomáhajú.

Verzia: 0.9.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.9.1
Aktuálna cena: Zdarma

Telekom

Samozrejme, aplikácia Telekom nie je v Obchode Play žiadnou novinkou, no práve minulý mesiac prešla obrovskou zmenou. Aplikácia po novom ponúka oveľa prívetivejšie používateľské prostredie s modernejším dizajnom. Zobrazenie spotreby je teraz prehľadnejšie a zobrazuje vám to, koľko dát/minút vám ešte z balíčka ostáva. Môžete si tu nechať zobraziť informácie o viacerých číslach a pripojiť aj produkty pevnej siete. Zjednodušilo sa aj platenie faktúr a pribudla možnosť uzamknúť aplikáciu odtlačkom prsta.

Verzia: 1.6.14
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.14
Aktuálna cena: Zdarma

ANKETA (10/2018): Nominácie na 4ka Android Code 2018

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka. Už sme spustili aj prihlasovanie aplikácií do ankety. Ak ste vývojár a chcete aj vy bojovať o titul najlepšej slovenskej aplikácie, viac informácií nájdete v našom článku.

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (10/2018) | ANKETA

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
9.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+