MojAndroid

V rámci augustového mesačného výberu vám prinášame tie najnovšie a najlepšie Android aplikácie z katalógu na našom webe. Do katalógu navyše môžete zapojiť aj vašu Android aplikáciu!

Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (07/2018) + ANKETA
Náš tip
Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (06/2018) + ANKETA

Antik TV

Množstvo z vás pravdepodobne pozná zaujímavú službu Antik TV GO, ktorá priniesla vybrané televízne a rozhlasové stanice priamo do vášho mobilného telefónu. Len pred nedávnom spoločnosť Antik spustila novú službu Antik TV aj pre platformy Android TV či Apple TV. Teraz prichádza nová aplikácia Antik TV aj na platformu Android pre mobilné telefóny. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.6
Aktuálna cena: Zdarma

Melberry

Aplikácia Melberry dokáže zobraziť voľné parkovacie miesta v reálnom čase a tým ušetriť obyvateľom, hlavne veľkých miest, čas, ktorý potrebujú na hľadanie parkovacieho miesta. Prvým mestom, kde toto bude fungovať je austrálsky Melbourne, neskôr by sa mal pridať kanadský Stratford. Je to otvorená platforma, do ktorej sa môžu pridať všetky mestá, ktoré majú dáta o obsadených parkovacích miestach v reálnom čase. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Maturita.sk

Šikovná aplikácia Maturita.sk pomôže všetkým študentom, ktorých čaká “skúška dospelosti” na záver strednej školy. Mobilná aplikácia ponúkne jednoduchý dizajn, 24 okruhov, 719 tém a až 165 000 slov. Táto aplikácia obsahuje 30 najčastejších otázok z maturitných predmetov, ide tak o šikovný doplnok k samotným učebným materiálom. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.1
Aktuálna cena: Zdarma

arriva bike

Mobilná aplikácia arriva bike ponúkne možnosť požičania bicyklov na presun po meste z bodu A do bodu B. Stačí si nájsť voľný bicykel arriva bike a nasadnúť kedykoľvek so smartfónom. Všetko čo potrebujete, je stiahnuť si zdarma aplikáciu arriva bike, ktorá vám ukáže dostupné bicykle a stanice bicyklov v meste, a to v reálnom čase. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: v1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: v1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

PAGGO.online

Mobilná aplikácia PAGGO.online ponúkne možnosti obecného rozhlasu v modernej forme 21. storočia, a to konkrétne priamo vo vašom Android smartfóne. Aj vaša obec sa môže pripojiť k takejto platforme a ponúknuť vám obecné hlásenia v mobilnom prevedení. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.0
Aktuálna cena: Zdarma

Najlepšie slovenské Android aplikácie za mesiac (08/2018) + ANKETA

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

ANKETA (08/2018): nominácie na 4ka Android Code 2018

Portál MojAndroid v spolupráci s operátorom 4ka pripravuje anketu 4ka Android Code, kde čitatelia hlasujú za najlepšie slovenské aplikácie. Tento rok sme sa rozhodli anketu zatraktívniť – každý mesiac prinesieme výber aplikácií zo Slovenska a na konci článku bude anketa, kde môžete vybrať jednu aplikáciu, ktorá sa vám najviac páči. Aplikácia, ktorá získa najviac hlasov automaticky postúpi do hlasovania v ankete 4ka Android Code 2018 na konci roka.
2.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+