MojAndroid

Telefóny už dávno neslúžia iba na volanie. Možnosť počúvania hudby patrila medzi prvé funkcie, ktoré okrem telefonovania telefóny v minulosti zvládali. Okrem monofonického vyzváňania sa postupne pridávali midi melódie a vyústilo to k podpore aktuálnych hudobných formátov. Svoju obľúbenú hudbu môžete mať teraz neustále pri sebe. Dôležitý je aj výber správneho prehrávača, ktorý vám ponúkne presne tie funkcie, ktoré pri prehrávaní hudby vyžadujete.

Každý smartfón prichádza s už predinštalovaným prehrávačom. V prípade čistého Androidu sa jedná o Hudbu Play, výrobcovia tie ponúkajú kvalitné prehrávače priamo vo svojich nadstavbách a množstvo používateľov tak nemá dôvod hľadať ďalší. Nikdy nie je na škodu poobzerať sa po aplikácii, ktorá by to mohla zvládnuť lepšie, prípadne ktorá podporuje nejaké extra funkcie navyše. V predchádzajúcom článku sme priniesli zoznam najlepších hudobných prehrávačov z pohľadu redakcie, teraz sú na rade prehrávače, ktoré najradšej používate vy – naši čitatelia.

Musicolet Music Player

Rýchly, jednoduchý a prehľadný hudobný prehrávač. Ponúka všetky potrebné funkcie, nechýba vytváranie playlistov či editácia ID3 tagov. Vítanou funkciou je aj možnosť počúvať hudbu z jednotlivých zložiek. Samozrejmosťou je ekvalizér, nechýba časovač a na domovskú obrazovku je možné pridať widget.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

AIMP

AIMP je prepracovaný hudobný prehrávač s množstvom funkcií. Disponuje až 29 pásmovým ekvalizérom, hudbu môžete prehrávať zrýchlene aj spomalene. Nechýba podpora tém, možnosť počúvať internetové rádio či nastavenie práve prehrávanej skladby ako zvonenie telefónu.

Verzia: v2.85, Build 722 (04.03.2019)
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: v2.85, Build 722 (04.03.2019)
Aktuálna cena: Zdarma

Neutron Music Player

Dizajnovo atraktívny a prepracovaný hudobný prehrávač, ktorý patrí medzi to najlepšie, čo si môžete do svojho smartfónu stiahnuť. Aplikácia sa chváli tým, že ponúka najlepšiu možnú kvalitu prehrávanej hudby. Ponúka všetky funkcie, ktoré si predstavíte. Nechýba ekvalizér, triedenie hudby podľa ID3 tagov, na domovskú obrazovku si môžete pridať widget a omnoho viac.  Pre využívanie všetkých funkcií si budete musieť zakúpiť plnú verziu, ktorá stojí 7,49 €.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 7,49 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 7,49 €

HibyMusic

Ďalší vydarený prehrávač, ktorý zaujme pekným dizajnom. Vývojár hovorí, že prehrávač je navrhnutý pre audiofilov a hudobných nadšencov. Zaujímavou je funkcia priameho prehrávania hudby z USB kľúča. Podporované sú všetky najpoužívanejšie zvukové formáty a samozrejmosťou je aj 10 pásmový ekvalizér.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

VLC

Známy prehrávač nielen hudobných súborov, ale aj videí. Je známy tým, že dokáže prehrať takmer všetko. Ponúka všetky dôležité funkcie, intuitívne prostredie a hlavne silné meno na poli prehrávačov. Nainštalovaním tejto aplikácie určite nič nepokazíte, práve naopak.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie launchery pre Android | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie kancelárske aplikácie pre Android | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na športové výsledky | Tipy redakcie

15.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+