MojAndroid

Na začiatku týždňa sme prišli s výberom zaujímavých aplikácií, ktoré sú podľa nás najlepšie na navigovanie. Tento článok je zase o vašich tipoch a navigáciách, na ktoré nedáte dopustiť vy. Mnoho z vás súhlasilo s naším výberom, no našli sa aj takí, ktorí používajú iné, veľmi zaujímavé aplikácie na navitovanie. Pripravili sme preto tento výber so zaujímavými tipmi od vás, za ktoré ďakujeme.

MapFactor GPS Navigation Maps

Kvalitná navigácia, ktorú používajú mnohí z vás. V Obchode Play sa teší naozaj veľkému množstvu stiahnutí a ponúka všetky dôležité funkcie, ktoré by správna navigácia ponúkať mala. Spoľahlivo vás odnaviguje do cieľa. Využíva mapové podklady z OpenStreetMaps, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do vášho zariadenia a navigáciu používať aj offline. Mapy sú aktualizované na mesačnej báze. Pokiaľ by vám nestačili, je možnosť dokúpiť si profesionálne mapy od TomTom, ktoré obsahujú aj asistenta jazdného pruhu, lepšie vyhľadávanie či presnejší a rýchlejší prepočet trasy.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdarma GPS Navigácia – BeOnRoad

Obľúbená navigácia, ktorá ako už názov napovedá je zdarma. Ponúka prostredie veľmi podobné navigácii Sygic. Nechýba možnosť plánovania trás či stiahnutia mapových podkladov a následne offline navigácia. Mapy sú aktualizované pravidelne. K dispozícii je aj premium verzia, ktorá je za poplatok.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

MAPS.ME

Táto aplikácia vznikla pôvodne ako náhrada za Google Mapy s možnosťou prezerania detailných máp offline. Obsahuje v sebe však aj veľmi podarenú navigáciu. Pozitívne hodnotíme pekné a prehľadné používateľské rozhranie či detailnosť máp. Nechýbajú ani miesta záujmu, pričom pridávať ich môžu aj samotní používatelia. Výhodou je, že aplikácia je kompletne zdarma.

TomTom GPS Navigation Traffic

Kvalitná navigácia, ktorá je tu s nami už naozaj dlhú dobu. Základom sú kvalitné mapové podklady a spoľahnúť sa môžete aj na vždy aktuálne informácie o doprave. V prípade zdržania pred vami vie navigácia nájsť vhodnejšiu a rýchlejšiu trasu, po ktorej vás bude navigovať. Nechýbajú ani body záujmu. Mapové podklady si môžete stiahnuť do vášho zariadenia a následne navigáciu využívať aj offline.

Verzia: 1.17.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.17.1
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy čitateľov

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy redakcie

Náš tip
Test rýchlosti nabíjania: Huawei Mate 20 Pro vs najrýchlejšia konkurencia | VIDEO

2.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+