MojAndroid

Inteligentné hodinky sa na trhu stretávajú s čoraz väčšou obľubou a ich narastajúce množstvo tlačí ich cenu dole. Keď budete mať šťastie, tak si môžete používané inteligentné hodinky kúpiť iba za niekoľko desiatok eur. Aj v segmente týchto zariadení platí, že ich silnou stránkou je možnosť prispôsobenia. Z obchodu Play si na spárované mobilné zariadenie môžete stiahnuť zaujímavý ciferník, ktorý vyjadrí váš osobitný štýl, prípadne bude zobrazovať presne tie údaje, ktoré potrebujete. My sme sa preto rozhodli, že pre vás vyberieme najlepšie bezplatné ciferníky pre Android Wear hodinky.

InstaWeather for Android Wear

Pokiaľ vás okrem samotných hodín zaujíma aj to, aké bude počasie, tak si rozhodne vyskúšajte ciferník s názvom InstaWeather for Android Wear. Ide o niekoľko rozličných ciferníkov, ktoré ponúkajú okrem rozdielneho zobrazovania času aj rôzne predpovede počasia. Hoci sú niektoré ciferníky v aplikácii spoplatnené, väčšina sa dá používať bezplatne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Cool Circle

Ciferník s názvom Cool Circle na našich redakčných hodinkách vydržal asi najdlhšie. Krásne spracovanie hodín plné farieb a informácií o zostávajúcej batérii a aktuálnom dátume ponúka aj peknú animáciu sekúnd po obvode, pričom nás pri jeho nájdení potešilo aj to, že je dostupný bezplatne. Farby ciferníka si môžete meniť a v aplikácii nájdete aj ďalšie praktické nastavenia.

cool-circle

Verzia: 2.0.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.8
Aktuálna cena: Zdarma

ustwo Smart Watch Faces

Ak ste umelecky založení, rozhodne sa vám budú páčiť ciferníky, ktoré ponúka aplikácia ustwo Smart Watch Faces. Ide o sériu jednoduchých ciferníkov, ktoré sú založené na rozličných tvaroch a farbách. Okrem toho vám na displeji vašich inteligentných hodinkách dokážu ukázať nasledujúce stretnutie alebo aktuálne počasie.

ustwo-1 ustwo-2 ustwo-3

Verzia: 2.5.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.0
Aktuálna cena: Zdarma

Planets Watchface

V prípade ciferníku Planets Watchface si na svoje prídu všetci, ktorým imponujú planéty a vesmír. Ide o jednoduché, no veľmi pekne spracované analógové hodiny, ktoré zobrazujú na svojom pozadí všetky planéty slnečnej sústavy. Navyše, ciferník vás poteší aj peknou animáciou, v ktorej sa planéty rozmiestnia do priestoru podľa svojho poradia od Slnka. Aj tento ciferník si môžete stiahnuť zadarmo, stačí kliknúť na odkaz priložený nižšie.

planet-watchface

Verzia: 1.6.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6.5
Aktuálna cena: Zdarma

Matrix Face

Matrix je ikonickým filmom a poznám len málo ľudí, ktorí ho nikdy nevideli. Najmä mladí ľudia narodení v osemdesiatych a deväťdesiatych rokoch si hlavného hrdinu Nea brali za vzor, a práve nich môže potešiť aj ciferník s názvom Matrix Face. Ten ponúka jednoduché hodiny s animáciou známou z filmu Matrix.

matrix

Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.1
Aktuálna cena: Zdarma

V ďalšom článku vám predstavíme tie najlepšie platené ciferníky pre Android Wear hodinky a budeme radi, ak nám v komentároch napíšete, aký ciferník na inteligentných hodinkách používate vy.

30.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+