MojAndroid

Obchod Google Play je plný aplikácií, ktoré vám pomôžu či zjednodušia vaše cestovateľské túžby. Pomocou nich sa rýchlejšie a lepšie zorientujete v teréne, získate informácie o lokalite, v ktorej sa nachádzate alebo jednoducho naplánujete svoju cestu. Toto je zoznam tých najlepších aplikácií, na ktoré nedáme v redakcii dopustiť.

Vypadni.sk

Aplikácia vypadni.sk vám poskytne viac ako 2000 objektov s tisíckami fotografií z celého Slovenska. Objavíte krásnu prírodu, jedinečnú architektúru a bohatú históriu našej krajiny. Našli ste zaujímavé miesta alebo objekty a chcete sa o ne podeliť? Niekoľkými dotykmi máte možnosť pridávať ďalšie miesta, ktoré sa oplatí navštíviť a ponúknuť tak nové zážitky ďalším používateľom.

Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.6
Aktuálna cena: Zdarma

Idem hore

Idem Hore poskytuje komplexné informácie o počasí a podmienkach na horách. Zobrazuje informácie z rôznych dostupných zdrojov na jednom mieste. Nechýbajú aktuálne zábery z hôr, predpoveď počasia, výstrahy, meteogramy, lavínová situácia, čas výkazu a západu slnka, odkazy na sociálne siete a informácie o horskej službe. Aplikácia navyše dobre vyzerá a ľahko sa ovláda.

Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Mapy.cz

Google Mapy sú síce výborné a detailné, no nie až také detailné ako aplikácia Mapy.cz. Používať ju môžete aj offline, mapy si jednoducho stiahnete. Nechýbajú ani turistické mapy. Po registrovaní získate prístup k špeciálnym funkciám. V časti s názvom Moje mapy si môžete ukladať rôzne miesta a plánovať trasy. Následne ich môžete zdieľať s ostatnými napríklad cez sociálne siete. Nechýbajú ani vyznačené cyklotrasy a aplikácia vás dokáže aj navigovať.

Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zaži Tatry

Táto aplikácia nesmie chýbať nikomu, kto má rád naše Tatry. Je graficky prepracovaná a ponúka komplexné informácie o našich horách. Nájdete tu informácie o 180 štítoch, 70 plesách, 16 vodopádoch a omnoho viac. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, niekedy máte pocit, že hráte nejakú výborne optimalizovanú hru. Aplikáciu jednoznačne odporúčame.

Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0
Aktuálna cena: Zdarma

Máte aj vy nejakú aplikáciu, na ktorú nedáte dopustiť? Neváhajte a podeľte sa o ňu s nami v komentároch pod článkom.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie internetové prehliadače pre Android | Tipy redakcie
Náš tip
Najlepšie launchery pre Android | Tipy redakcie
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy redakcie

31.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+