MojAndroid

Nový rok už začal a pravdepodobne ste si dali nejaké predsavzatia. Mnoho z vás plánuje schudnúť, prípadne začať cvičiť. Ak chcete behať, máme pre vás tipy na užitočné aplikácie, ktoré vám budú beh monitorovať a získate s nimi kompletný prehľad o vašich bežeckých schopnostiach.

Strava Training: Track Running, Cycling & Swimming

Sledujte svoju kondíciu pomocou nástroja sledovania aktivity služby Strava. Zaznamenajte trasy, mapujte svoju obľúbenú cyklotúru alebo spustite a analyzujte svoje tréningy so všetkými štatistickými údajmi. Aplikácia dokáže zaznamenávať váš beh na základe GPS. Následne si môžete pozrieť kompletné štatistiky, v ktorých nechýba rýchlosť, počet ubehnutých kilometrov, prevýšenie a mnoho iného. Jedná sa o komplexného sprievodcu behaním, s ktorým budete mať všetky informácie plne pod kontrolou.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Runtastic Running App & Mile Tracker

Kompletný sprievodca a spoločník pri vašom behu. S touto aplikáciou získate všetky, aj tie najpodrobnejšie informácie o vašich výsledkoch. Chcete sa zlepšiť? Je to len na vás. Po behu si môžete pozrieť štatistiky, ktoré sú vypočítavané na základe GPS. Vidíte, kade ste bežali, ktorý úsek bol najrýchlejši a naopak, kde ste bežali najpomalšie. Nechýba ani priemerná rýchlosť či čas, ktorý ste potrebovali na zabehnutie konkrétneho kilometra. Pre všetky funkcie je však nutnú kúpiť PRO verziu, ktorej cena je 4,99 eur.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 4,99 €

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Nike Run Club

Či už ste len začiatočník alebo pokročilý, s touto aplikáciou získate všetko, čo potrebujete na lepšie fungovanie. Vďaka motivácii miliónov bežcov za sebou a odbornému poradenstvu vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Nike Run Club je komplexný sprievodca behom. Dá vám množstvo užitočných rád a samozrejme, trackuje váš beh. Následne získate všetky dôležité informácie o rýchlosti, vzdialenosti, čase a iných parametroch.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Endomondo – Beh a Cyklistika

Známa a veľmi obľúbená aplikácia na behanie. Tak, ako ostatné z tohto výberu, dokáže zobraziť komplexné informácie o vašom behu. Získajte maximum z behu, chôdze, bicyklovania a podobných aktivít vďaka skvelej aplikácii pre fitnes a tréning. Sledujte tréningy pomocou GPS, prezerajte si štatistiky, dosiahnite ciele a buďte súčasťou globálnej komunity miliónov nadšencov do fitnes a športu. Stiahnite si aplikáciu, motivujte sa a buďte aktívni!

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Runkeeper – GPS Track Run Walk

Ďalšia z mnohých aplikácií, s ktorou budete behávať. Medzi používateľmi je veľmi obľúbená a teší sa aj dobrým hodnoteniam v Google Play. Jednoducho si vyberiete cvičenie (v našom prípade behanie) a môžete začať. Počas samotného behu aplikácia pomocou GPS sleduje vašu polohu, rýchlosť či nadmorskú výšku. Po ukončení behu dostanete informácie o tom, ako rýchlo ste bežali, kade ste išli, informovaní ste aj o priemernej rýchlosti v konkrétnom kilometri či prevýšení, ktoré ste zdolali.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie internetové prehliadače pre Android | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie launchery pre Android | Tipy redakcie

Náš tip
Najlepšie Android kalendáre | Tipy redakcie

7.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+