MojAndroid

V predchádzajúcom článku sme vám priniesli tipy na najlepšie aplikácie na behanie, ktoré buď aktuálne používame v redakcii alebo sme niekedy používali. Opýtali sme sa aj vás – našich čitateľov, ktoré aplikácie používate vy. Väčšinou ste s nami súhlasili a naše tipy sa zhodovali s vašimi, ale nejaké ďalšie zaujímavé aplikácie, ktoré stoja za povšimnutie, sa predsa len našli.

Samsung Health

Predinštalovaná aplikácia v každom smartfóne od Samsungu. Jedná sa o komplexného správcu zdravia. Počíta vám kroky a dokáže trackovať rôzne cvičenia, medzi ktorými, samozrejme, nechýba ani behanie. Samsung navyše ponúka kvalitné nositeľné príslušenstvo v podobe smart hodiniek či náramkov, s ktorým posuniete svoje behanie na ešte vyšší level. S aplikáciou Samsung Health získate kompletné informácie o vašom behu. Maximálnu, priemernú rýchlosť, informácie o tempe, prevýšení či srdcovom tepe.

Verzia: 5.16.0.043
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 5.16.0.043
Aktuálna cena: Zdarma

Zombies, Run!

Zábavná hra, ktorá vás donúti behať. Beháte spolu so zombíkmi a po ceste zbierate rôzne veci, napríklad lekárničky či batérie a dokonca aj zbrane. Vaším cieľom je vybudovať čo najväčšiu základňu. Čím je základňa väčšia, tým viac možností a funkcií vám hra sprístupní.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Fitbit

Fitbit je aplikácia rovnomenného výrobcu nositeľného smart príslušenstva k smartfónom. V portfóliu má mnoho zariadení od smart náramkov, rôznych trackerov až po smart hodinky s farebným displejom. Práve toto príslušenstvo v kombinácii s aplikáciou Fitbit ponúka skvelú funkčnosť a používateľom pomôže pri trackovaní svojho behu. Nechýba kompletný súhrn konkrétnych behov, o ktorých sa dozviete kompletné informácie. Sú nimi napríklad dĺžka behu, priemerná rýchlosť, nadmorská výška či nameraný tep.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Run An Empire

Toto je hra, ktorá vás donúti behať. Čím viac odbehnete, tým viac územia získate. Za peniaze, ktoré dostanete za jednotlivé behy si zveľaďujete svoje územie, najímate vojakov či poľnohospodárov. Vaším cieľom je dobyť čo najväčšie územie. S touto hrou sa určite nudiť nebudete a je skvelým donucovacím prostriedkom hlavne pre tých, ktorým sa veľmi behávať nechce.

Verzia: 2.15.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.15.1
Aktuálna cena: Zdarma

Partner seriálu je 365.banka

Klientom 365 sa staneš tak, že si stiahneš appku, budeš potrebovať svoj občiansky preukaz, zmluvy Ti pošleme e-mailom a podpíšeš ich podržaním tlačidla priamo v appke. Na záver sa s nami ešte spojíš cez videohovor a hotovo.

Účet si založíš aj pri kávičke. Dostaneš k nemu platobnú kartu, Google Pay, sporenie, odmeňovací program a mnoho ďalšieho. To všetko zadarmo.

Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.7.3
Aktuálna cena: Zdarma

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie aplikácie na výlety | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie internetové prehliadače pre Android | Tipy čitateľov
11.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+