MojAndroid

Zimné obdobie, ktorého súčasťou sú aj vianočné sviatky, nie je pre väčšinu ľudí obdobím zvýšenej aktivity. Okrem príležitostného lyžovania je kvôli chladným dňom veľa športových aktivít obmedzených. Dôsledkom toho nastáva zníženie vašej kondície a naberanie nadbytočných kíl. V tomto článku si predstavíme vaše Android aplikácie, ktoré vám pomôžu získať po zimných mesiacoch späť svoju kondíciu a premeniť tuky na svalovú hmotu.

Madbarz – Bodyweight Workouts

Madbarz je fitness aplikáciou, ktorú si obľúbilo cez jeden milión používateľov. S appkou je možné nastaviť si vašu dennú rutinu tak, aby ste schudli najlepšie množstvo kíl po zime. Zamerať sa pritom môžte na špecifické časti tela, ako ruky, nohy či brucho. Nechýba možnosť vytvorenia svojich vlastných cvičení, ktoré môžete potom dookola opakovať spolu s tými základnými v samotnej appke.

Domáce tréningy – bez vybavenia

Ďalšou aplikáciou na zozname sú Domáce tréningy. Tie, ako ich názov už naznačuje, nevyžadujú žiadne príslušenstvo na posilňovanie. Všetky cviky sú založené na vašej vlastnej váhe, čo vyhovuje skôr ženskému pohlaviu. Určité cviky vraj dokážu nahradiť aj pravidelnú návštevu posilňovne. Zamerať sa môžete predovšetkým na hrudník, nohy, ramená a zadok.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Fitness & Bodybuilding

Na zozname aplikácií našich čitateľov nemá chýbať ani obľúbená appka Fitness & Bodybuilding. Tá ponúka pekný dizajn používateľského rozhrania, tak ako aj množstvo užitočných cvičení. Appka sa zaoberá o drvivú väčšinu svalov v ľudskom tele, ktoré môžete pomocou rôznych tipov posilniť. Nájdete tu krátke a stručné príručky s obrázkami a výstižným textom k tomu.

Google Fit

Poslednou, avšak nie priamo tréningovou aplikáciou ako tie predošlé, je Google Fit. Tá umožňuje sledovať si svoje zdravie. Majte svoje tréningy pod kontrolou a sledujte svoje aktivity v minútach. Appka dá na vás pozor, aby ste sa počas dňa viacej hýbali a menej sedeli. Za aktivity, ktoré vám “rozpumpujú srdce” navyše získate bodové hodnotenie. Google Fit je appka, ktorá funguje aj na podporovaných hodinkách.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
28.2.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+