MojAndroid

Každý týždeň pripravujeme dva články o tom, aké aplikácie sú najlepšie v konkrétnej kategórii. Dočítali ste sa o najlepších aplikáciách s počasím, najlepších internetových prehliadačoch, športových aplikáciách, cloudových úložiskách a omnoho viac. Vždy v pondelok vychádza článok s tipmi redakcie, na ktoré môžete reagovať a odporúčať tie vaše najobľúbenejšie aplikácie. Následne v piatok prídeme s článkom, ktorý píše o vašich najobľúbenejších aplikáciách.

Tento pondelok sme sa rozhodli pripraviť trochu špeciálny článok, v ktorom sa pýtame priamo vás. Aké sú vaše najobľúbenejšie aplikácie? Ktoré z nich nesmú chýbať v žiadnom vašom smartfóne a používate ich denno-denne? Neváhajte a dajte nám o nich vedieť!

Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy redakcie
22.4.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+