MojAndroid

Spoločnosť Google každý rok nominuje a aj vyberá najlepší obsah v jej obchode Google Play. Ten zahŕňa nielen mobilné aplikácie a hry, ale aj filmy, seriály alebo knihy v elektronickej a audio forme. Inak tomu nie je ani tento rok. Google na svojom blogu zverejnil víťazov všetkých nominovaných kategórií. Výber je zoradený podľa hlasovania ľudí, editorov a podľa predajnosti.

Hlasovanie ľudí

Podľa hlasovania ľudí bola najlepšou mobilnou aplikáciou tohto roku Video Editor – Glitch Video Effects. Tá slúži na editovanie videí, pridávanie rôznych efektov hlavne s retro témou a následné zdieľanie na sociálne siete.

Najlepšou hrou je mobilná verzia populárnej 3D akčnej série Call of Duty Mobile.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Z filmov bez väčšieho prekvapenia zvíťazil komiksový blockbuster Marvel Studios’ Avengers: Endgame. Najlepšou elektronickou knihou bola zvolená kniha hororových poviedok Scary Stories to Tell in the Dark.

Hlasovanie editorov

Podľa editorov obchodu Google Play bola najlepšou aplikáciou za rok 2019 Ablo, sociálny experiment, ktorý slúži na komunikáciu s ľuďmi z iných kútov sveta a spoznávanie ich kultúry. Používateľovi k tomu pomáha aj zabudovaný jazykový prekladač.

Verzia: 2.8.0
Aktuálna cena: Zdarma

Najlepšou hrou bol aj u editorov titul Call of Duty Mobile. Tejto 3D akčnej hre pribudol nedávno aj zombie mód a podpora bluetooth gamepadov. V popularite už začína atakovať aj konkurenčný PUBG Mobile a Fortnite.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Najlepší obsah podľa predajnosti

Najpredávanejšie elektronické knihy za rok 2019 

Najpredávanejšie audio knihy za rok 2019

Náš tip
Akcia: 15 platených aplikácií a hier je v obchode Google Play dočasne zadarmo
5.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+