MojAndroid

V predchádzajúcom článku sme vám priniesli zoznam najlepších kalendárov podľa nás, redakcie. Tie, ktoré boli v článku uvedené, sme buď používali alebo aktívne používame doteraz. V tomto článku sa zase pozrieme na kalendáre, ktoré zaujali najmä vás, našich čitateľov.

Hneď na úvod musíme poznamenať, že najobľúbenejším kalendárom medzi našimi čitateľmi je ten od Googlu. Mnohí z vás používajú riešenia priamo od výrobcov, napríklad Samsung kalendár či Huawei kalendár. Našli sa však aj takí, ktorí nám poradili ďalšie veľmi zaujímavé aplikácie, s ktorými organizáciu svojho času zvládnete ľavou-zadnou.

CalenGoo

Prvý z tipov čitateľov sa nazýva CalenGoo. Aplikácia však nie je zdarma a patrí medzi tie drahšie. Je len na vás či sa oplatí investovať niečo cez 5 eur do kvalitného kalendára. Bohužiaľ, v Obchode Play sa nenachádza ani jeho free verzia, takže ak chcete skúšať, musíte si ho zaplatiť. Pokiaľ by vám nevyhovoval, peniaze vám Google, samozrejme, vráti. Musíte ho však odinštalovať do dvoch hodín od zakúpenia. Poďme ale na samotnú aplikáciu. Základom každého kalendára je synchronizácia. Tú zvláda na jednotku. Pokiaľ teraz používate riešenie od Googlu, vaše udalosti budú automaticky synchronizované. Zaujímavosťou je napríklad synchronizácia s iCloudom od Applu. Nechýba mesačný, týždenný či denný náhľad, kde môžete vidieť vaše udalosti rôznym spôsobom. Je len na vás, ktorý si vyberiete a bude vám vyhovovať najviac. Ďalšou zaujímavou funkciou je aj synchronizácia s Evernote. Navyše, na domovskú obrazovku si môžete pridať jeden z množstva dostupných widgetov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 5,39 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 5,39 €

DigiCal

Ďalší veľmi vydarený kalendár. Na vyskúšanie máte k dispozícii free verziu, no ak to s ním myslíte vážne oplatí sa priplatiť si 4,99 € za plnú verziu. Nechýba mu synchronizácia s účtami Google, Outlook či Exchange. Zobraziť si môžete mesačný, týždenný či denný náhľad, nechýba však ani ročný či zobrazenie agendy. Kalendár obsahuje napríklad aj predpoveď počasia a tému si môžete zmeniť na tmavú, ktorá je momentálne veľmi populárna.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 1.7.1
Aktuálna cena: 4,99 €
Verzia: 1.7.1
Aktuálna cena: 4,99 €

Calendar Widget: Month

Ak hľadáte pekný widget s informáciami z vášho kalendára, už nemusíte. Táto aplikácia je na to ako stvorená. Vybrať si môžete naozaj z pestrej ponuky widgetov, ktoré ponúknu mesačný náhľad. Po kliknutí na konkrétny deň sa vám zobrazia udalosti, ktoré máte naplánované. Jednoduché, rýchle a prehľadné.

Verzia: 2.13.17.12.11
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.13.17.12.11
Aktuálna cena: Zdarma

Meniny a mená

S touto aplikáciou vám už neuniknú meniny vašich blízkych. Aplikácia slúži na ich pripomenutie, prípadne pripomenutie narodenín alebo iných významných dátumov, na ktoré by ste nemali zabudnúť. Bezplatná verzia je funkčne obmedzená, slúži na vyskúšanie aplikácie Meniny a mená Pro pred jej kúpou. Obsahuje slovenský, český, maďarský, poľský, nemecký, rakúsky a francúzsky menný kalendár. Ponúka vám prehľad nasledujúcich udalostí a notifikácie dokáže zobraziť priamo v stavovom riadku. Plná verzia tejto aplikácie stojí 2,49 €.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,99 €
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: 1,99 €

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie s GPS navigáciou | Tipy čitateľov
Náš tip
Najlepšie Android aplikácie na počasie | Tipy čitateľov
23.11.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+