MojAndroid

Tento týždeň začínajú vianočné sviatky a napriek lockdownu sa veľa ľudí bude chcieť naladiť na ich atmosféru. A to nielen vianočnou výzdobou v domácnosti. Niektorí budú chcieť preniesť vianočnú tému aj na displeje svojho mobilného telefónu. V tomto článku si ukážeme výber vianočných pozadí na plochu alebo uzamknutú obrazovku vášho Android smartfónu.

Pozadia so snehuliakom, Santa Clausom a Baby Yodom

Najtradičnejším symbolom Vianoc je určite snehuliak, ktorého už v živote snáď stával každý. So Štedrým večerom sa spája aj postava, ktorá údajne roznáša vianočne darčeky pod stromček. Na Slovensku to bol tradične Ježiško, ale v posledných rokoch sa akosi u nás udomácňuje aj Santa Claus. A aby sme boli aj trochu moderný, tak pridáme aj pozadie s momentálne najpopulárnejšou seriálovou postavou.

Pozadia s vianočnými stromčekmi

Vianoce vo väčšine ľudí evokuje aj vianočný stromček. Je tradičným symbolom Vianoc, ktorý najčastejšie zastupuje jedľa či smrek ozdobený farebnými vianočnými guľami, sladkosťami, ovocím, elektrickými sviečkami a lesknúcou sa hviezdou na vrchole stromčeka. Následujúcich 15 vybraných pozadí symbolizuje vianočný stromček a jeho ozdoby.

Pozadia so zimnou krajinou

Pre ľudí, ktorí sú už presýtení komerčným zneužívaním vianočných sviatkov, sú určené následujúce pozadia zobrazujúce zimnú krajinu bez vianočnej témy. Všetky sú bez typických symbolov, takže na nich nenájdete ozdobené vianočné stromčeky a ani Santa Clausa.

Náš tip
Asus ROG Phone 2: Aktualizácia prináša 90 fps režim v PUBG Mobile
20.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+