MojAndroid

Každoročne prebieha anketa o najviac atraktívnom zamestnávateľovi roka. Tak ako v roku 2013, aj minulý rok toto hlasovanie vyhral slovenský Google, po ktorého pracovných pozíciách bažia absolventi a nezamestnaní najviac. Na druhom mieste skončila automobilka Volskwagen, trojicu uzatvára jedna z najpopulárnejších slovenských firiem, ESET. Zaujímavé sú aj ďalšie priečky, na ktorých sa umiestnilo J&T, kuriérska služba DHL či Martinus, moderné slovenské kníhkupectvo. Celý rebríček môžete nájsť na stránke najzamestnavatel.sk.

najzamestnavatel

Náš tip
Rasťo Kulich z Google Slovensko: pomáhame slovenským firmám presadiť sa v zahraničí [ROZHOVOR]

Respondenti ankety prezradili aj svoje pohlavie, a tak sú známe aj najatraktívnejšie spoločnosti pre ženské a pre mužské pohlavie. Zatiaľ čo ženy by chceli pracovať najmä v Googli, muži si predstavujú kariéru v slovenskom Volskwagene. Do rebríčkov o najatraktívnejších zamestnávateľov sa však dostali aj inštitúcie ako Policajný zbor SR či Ústredie práce sociálnych vecí a rodiny.

najatraktivnejsi-zamestnavatel-1

Anketa hodnotila aj ďalšie aspekty, a tak priamo na spomínanej webstránke nájdete aj rebríčky najatraktívnejších zamestnávateľov zoradené podľa veku, vzdelania a statusu respondentov. Ktorá firma je najviac atraktívnou pre vás a prečo? Napíšte nám váš názor v komentároch pod týmto článkom, radi s vami budeme na túto tému viesť diskusiu.

Náš tip
Navštívili sme Google Slovensko a ich nové kancelárie [VIDEO]

FOTOGALÉRIA | Slovenský Google a ich kancelárie

2.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+