MojAndroid

Povedzme si to na rovinu – batérie v našich smartfónoch neponúkajú takú výdrž, ako by sme potrebovali. Nabíjať ich musíme každý deň, v lepšom prípade každý druhý. Nie vždy sme však doma alebo niekde, kde je priame pripojenie k elektrickej sieti, a preto využívame alternatívne zdroje energie pre naše mobilné zariadenia. Odteraz to však už nemusia byť len externé batérie alebo počítače, výborne nám na to môžu poslúžiť aj batérie z domáceho náradia. A to všetko len vďaka projektu PoweriSite z portálu Kickstarter.

powerisite-1

Príslušenstvo PoweriSite bude fungovať spočiatku len s batériami DeWALT, neskôr však táto nabíjačka bude optimalizovaná aj pre ďalšie batérie z ručných vŕtačiek, zastrihávačov na trávu či ďalšieho prenosného náradia. Ak sa vám teda vybije vaše zariadenie a budete napríklad na stavbe ešte nedokončeného domu, môžete si vaše zariadenie nabiť z akejkoľvek batérie, ktorú nájdete vo svojom okolí. Nabíjačka PoweiSite pritom nebude vôbec drahou záležitosťou a prípadní záujemcovia si ju môžu zakúpiť už za $12. Ak patríte medzi nedočkavcov, za sumu $15 vám ju autori pošlú už v skoršom termíne.

powerisite-2 powerisite-3

Zdroj: Gizmodo

23.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+