MojAndroid

Orange v 16-tich nákupných centrách po celom Slovensku umiestnil svoje nabíjacie boxy, ktoré v prvých troch mesiacoch od inštalácie využilo už viac ako 9864 zákazníkov. Najviac sa pritom nabíjalo vo februári, kedy Orange zaznamenal viac ako 4358 nabití. Priemerný čas nabíjania bol v marci 16,47 minúty.

TS_22042015_Orange_Boxy_Statistiky_april

Ak si zákazníci počas nákupov potrebujú nabiť mobil či tablet a nemajú pri sebe nabíjačku, môžu bezplatne využiť jeden z mnohých nabíjacích boxov od Orangeu. K dispozícii majú viacero koncoviek pre nabíjanie rôznych mobilných zariadení. Bezpečnostným kľúčom si schránku jednoducho uzamknú a keď svoj mobil či tablet súrne potrebujú, je im kedykoľvek k dispozícii.

„Takto majú zákazníci našu pomoc doslova po ruke. Snažíme sa im zjednodušovať a spríjemňovať každodenný život. A keďže nabitý telefón je pre mnohých dennou potrebou, sme radi, že vďaka nabíjacím boxom ju môžeme pohotovo napĺňať,“ hovorí Vladislav Kupka, riaditeľ úseku služieb zákazníkom v Orangei.

chargebox_clanok2

Zdroj: Orange

22.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+