MojAndroid

Ste alergici, žijete v špinavom prostredí alebo máte domáce zvieratko? Ak náhodne kýchate alebo kašlete môže to byť zapríčinené zlou kvalitou ovzdušia. V takom prípade stojí za zváženie smart čsitička vzduchu. Na Slovensko prichádza značka VOCOlinc a ich nová smart čistička vzduchu Air Purifier VAP1.

Smart čistička vzduchu VOCOlinc
Smart čistička vzduchu VOCOlinc

Smart čistička vzduchu od VOCOlinc s podporou inteligentných asistentov

Podporuje všetkých známych asistentov, ako napríklad Apple HomeKit, Amazon Alexu a Google Assistanta a to bez potreby externého modulu. Taktiež podporuje aplikáciu od VOCOlinc, ktorá sleduje kvalitu vzduchu, teplotu a vlhkosť vzduchu, ale aj drobnosti ako podsvietenie a časovač.

VOCOlinc Air Purifier VAP1 zvláda miestnosti vo veľkosť do 60 m2 a neutralizuje v nej až 99,7 % malých čiastočiek (výrobca uvádza veľkosť do 0,3 μm). Bez problémov sa postará aj o kanceláriu či väčšiu obývačku s kuchyňou. Má prietok vzduchu až 500 m3/hod a bežnú miestnosť vyčistí tak za 10 minút. Pri najtichšom režime ju budete ledva počuť, pretože dosahuje hlučnosť len 27 dB, kým na najvýkonnejšom režime dosahuje hlučnosť 63 dB. Máte na výber až 5 rýchlostí ventilátorov a 4 režimy výkonu.

Pohľad zhora

Nasávanie vzduchu prebieha zo všetkých strán, kým čistý vzduch vyfukuje zhora do prostredia. Smart čistička VOCOlinc využíva režim až trojitej filtrácie cez HEPA filter (predfilter, H12 HEPA filter a uhlíkový filter, ktorý osvieži vzduch). Filtre sú samozrejme súčasťou balenia a vydržia 6 až 9 mesiacov.

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu VOCOlinc, kde si ju môžete predobjednať alebo aj na odkaze nižšie:

alza affiliate VOCOlinc Air Purifier VAP1

Prípadne, ak vás zaujíma viac produktov inteligentnej domácnosti, určite pozrite ich e-shop, kde nájdete napríklad aj inteligentný adaptér do zásuvky alebo farebné svietidlá.

4.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+