MojAndroid

Vo štvrtok 11. júna začne Magio pláž na Tyršovom nábreží v Bratislave už svoju 9. sezónu. Opäť sa tak kúsok plážovej atmosféry objaví na pravom brehu Dunaja. Organizátorom projektu sú Telekom a Magistrát Havného mesta SR Bratislavy a pripravili si aj niekoľko zaujímavých noviniek.

„Naša pláž je už tradíciou a neodmysliteľnou súčasťou leta v Bratislave. Ľudia si zvykli, že si sem môžu prísť oddýchnuť, zašportovať, dobre sa najesť, stretnúť sa s priateľmi alebo tu jednoducho stráviť čas s rodinou vrátane tých najmenších. Prvýkrát sa sem však všetci budú môcť dostať zo Starého mesta priamo po Dunaji – legendárna loď Propeler počas leta rozšíri počet zastávok práve o Magio pláž,“ uviedol Miroslav Majoroš, generálny riaditeľ Telekomu.

Loď Propeler bude premávať z osobného prístavu v Starom meste na Magio pláž a späť trikrát za deň päť dní v týždni (streda – nedeľa, bližšie info na stránke pláže). Na otvorení Magio pláže nechýbal ani Ivo Nesrovnal, primátor hlavného mesta SR.

Telekom_Magio_plaz_2

Telekom na Tyršovom nábreží zároveň sprístupní svoje 4G/LTE pokrytie a počas leta bude prvý raz dostupné na jednom zo zariadení v špeciálnej zóne TECHLOUNGE aj mobilné pripojenies rýchlosťou až 300 Mb/s. Tento priestor má byť technologickým a kreatívnym centrom pláže, kde si môžete vyskúšať digitálnu televíziu Magio, aplikáciu Magio TV Go, hudobnú službu Deezer alebo zákaznícku aplikáciu Telekom. Nájdete tu aj samostatnú zónu SONY, v ktorej budú sústredené smartfóny, tablety a PlayStation 4 tejto spoločnosti. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia notebookov do elektrickej siete či bezplatné Wi-Fi. Zóna bude ideálnym miestom aj pre prácu či pracovné stretnutia. No a na špeciálnom cyklotrenažéri si návštevníci Magio pláže si budú môcť virtuálne zmerať sily s Petrom Saganom v úseku 1 km. Súťaž začne 4. júla, v prvý deň pretekov Tour de France.

Telekom_plaz_magio_3

K ďalším atrakciám patrí na Magio pláži  letné kino Bažant Kinematograf,  start-upové workshopy a prednášky, koncerty, cestovateľské večery, lekcie anglickej konverzácie. Deti tu čaká pravidelný program animátorov a miesto v programe si tu našli aj znevýhodnené skupiny. Športové možnosti tvoria dve ihriská na plážový volejbal a plážový tenis a multifunkčné pieskové ihrisko. Je tu aj  crossfitová zóna a nechýba ani bar a 500 miest na sedenie.

Telekom_Magio_plaz

Ak by ste si niektoré ihrisko chceli rezervovať či získať ďalšie informáie, môžete tak spraviť vďaka novej aplikácii Magio pláž. Tá bude dostupná pre operačné systémy Android aj iOS.

Magio pláž bude otvorená od 11. júna do 30. augusta 2015 a všetky aktivity budú pre všetkých bezplatné. Kompletný program podujatí a všetky aktuálne informácie budú počas leta dostupné na stránke www.magioplaz.sk a tiež v novej aplikácii Magio pláž.

Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.0
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+