MojAndroid

N.O.V.A. znamená vo svete mobilných hier mnoho. Len máloktorá strieľačka prekoná tento veľmi obľúbený titul od Gameloftu, ktorý v blízkom čase predstaví tretie vydanie tohoto titulu! Zrejme najlepšia strieľačka z pohľadu prvej osoby je extrémne populárna aj na platforme Android. Ak by sme chceli definovať túto hru, len ťažko by sme hľadali tie správne slová, preto si radšej pozrite nasledujúci trailer, ktorý predstavil Gameloft na svojich oficiálnych stránkach a usúďte sami, na čo sa môžeme tešiť!

Doteraz o treťom pokračovaní N.O.V.A. titulu nevyšli žiadne oficiálne informácie, z traileru, ktorý unikol len pred pár dňami, môžeme usúdiť, že pôjde o trhák pre Android aj iOS, ktorý by mohol byť reálne dostupný už toto leto, možno na obe platformy naraz (doteraz to tak Gameloft robil). Na traileri môžete vidieť na akej úrovni sa bude pohybovať grafický engine a keď si k tomu domyslíte ten výborný gameplay, ktorý zaručuje firma Gameloft, môžete si domyslieť o aký naozaj veľký trhák pôjde. Kto sa teší s nami?

    

Zdroj: AndroidCommunity

28.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+