MojAndroid

N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance je výborná hra od Gameloftu, o ktorej sme už v našom článku písali. Od posledného májového dňa je táto hra dostupná na Google Play Store za rovnakú cenu ako pre iOS používateľov –  5,49€. Príbeh tejto hry opisuje skupinu povstaleckých vojakov na čele s veliteľom Kalom Wardinom, ktorý svojich mužov vedie v misii, kedy chcú získať naspäť planétu Zem v strieľačke štýlu Halo. Vojaci bojujú proti Volteritom o artefakt, ktorý môže Zem zachrániť alebo poslať do záhuby, pokiaľ bude v nesprávnych rukách.

N.O.V.A. 3 – Near Orbit Vanguard Alliance ponúka 10 single player levelov, v ktorých zabíjate nepriateľov, šoférujete bojové auto a zachraňujete svojich spolubojovníkov. Keďže však ide o FPS (First-Person-Shooter) hru, hlavnou témou tejto hry je zabíjanie nepriateľov rôznymi spôsobmi. Veľmi zaujímavý je aj multiplayer mód, kde môžete proti nepriateľom bojovať až 12 naraz. Nižšie nájdete ukážku gameplay-u od touchgameplay. Pod videom nájdete widget s odkazom na Google Play Store!

N.O.V.A. 3 – Near Orbit…
Gameloft
Verzia 1.0.0 (31. 5. 2012)
Veľkosť 3,1 MB
2.2+

5,49 €

Zdroj: PhoneArena

2.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+