MojAndroid

Súčasťou takmer každého pracovného pohovoru je otázka ohľadom očakávaného platu. V tejto súvislosti ste určite hľadali spôsob ako zistiť, akú hrubú mzdu máte požadovať po zamestnávateľovi, ak potrebujete určitý čistý plat. Hoci je na internete niekoľko online nástrojov, ktoré vám tento prepočet ponúkajú, s novou aplikáciou Mzda vám výborne poslúžia aj mobilné zariadenia s operačným systémom Android.

Mzda Android Mzda Android Mzda Android

Aplikácia Mzda síce nie je vytvorená podľa najnovších trendov v dizajne, no je jednoúčelová a aj napriek tomu poslúži každému používateľovi, ktorý hľadá obdobnú funkciu pre svoje zariadenie. Pre výpočet mzdy je môžné zadať ktorúkoľvek z čiastkových miezd (hrubú, čistú alebo super hrubú). Aplikácia taktiež ponúka vysvetlenia jednotlivých pojmov a pomôže vám lepšie pochopiť samotný výpočet. Tlačidlom “Zobraziť detaily” dokonca ponúkne aj detailné rozpísané odvody do poisťovní, daň z príjmu a daňový bonus.

Aplikácia je zadarmo dostupná v obchode Google Play a stiahnuť si ju môžete kliknutím na nižšie uvedený widget, ktorý vás zavedie do obchodu Google Play.

31.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+