MojAndroid

Pre zariadenia s operačným systémom Android existuje niekoľko aplikácií, ktoré pomocou internetu dokážu posielať správy na zariadenia s rovnakou nainštalovanou aplikáciou. Na Google Play ich nájdete naozaj veľké množstvo, len máloktorá však poskytuje toľko kvalít ako mySMS – Text Anywhere. Ide o multi-platformový systém, ktorý umožňuje posielanie SMS správ medzi rôznymi zariadeniami, vrátane PC. Podporované sú naozaj skoro všetky platformy, chýba len podpora pre Windows Phone a BlackBerry OS, ktorý má vyvinutý vlastný systém posielania správ.

MySMS je jednoduchá aplikácia, ktorá je dostupná tak pre Android zariadenia, ako aj pre PC či Mac. Podporu nájdu aj všetky internetové prehliadače, čo dáva tejto aplikácií jedinečnú možnosť synchronizácie celého systému správ medzi všetkými vašimi zariadeniami. Okrem toho, že môžete priamo vo vašom PC posielať správy vašim kontaktom cez operátora, môžete posielať správy aj zadarmo. Stačí, aby mal príjemca nainštalovanú aplikáciu mySMS vo svojom PC alebo mobile a bezplatné písanie správ môže začať.

      

Používanie aplikácie mySMS je veľmi jednoduché. Po nainštalovaní a spustení aplikácie vo vašom Android zariadení si aplikácia preberie celú históriu vašich správ a pomocou vášho telefónneho čísla vás prihlási do vlastného cloudu, kde sa všetky správy zaznamenávajú a ukladajú. Ak sa vám teda pokazí vaše zariadenie, alebo jednoducho SMS nechtiac vymažete, nájdete správy uložené v cloude, do ktorého môžete pristupovať cez mobil, PC alebo dokonca aj sociálne siete. Samozrejmosťou je aj automatická synchronizácia všetkých správ so všetkými zariadeniami, kde túto aplikáciu máte nainštalovanú – či ide o Android smartfón, tablet, PC alebo dokonca webový prehliadač. S mySMS máte správu všetkých vašich SMS jednoducho pod palcom.

  

Posielanie správ pomocou aplikácie mySMS je neobmedzené a okrem textových správ môžete posielať cez internet aj obrázky, videá, iné multimédiá či dokonca aj súbory v rôznych formátoch. Okrem toho, že môžete správy posielať, triediť, zálohovať a spravovať, ponúka aplikácia mySMS aj rôzne možnosti upravovania samotného prostredia pomocou tém, či doplnkov, ktoré sú dostupné bezplatne na Google Play Store. mySMS je jednoducho komplexnou aplikáciou na prácu s SMS správami, ktorá nielenže môže nahradiť vašu klasickú aplikáciu pre SMS, ale dokonca dokáže správy posielať aj bezplatne do zariadení s rôznym operačným systémom. A najväčšie plus tejto aplikácie? Je úplne bezplatná a do svojho Android zariadenia si ju môžete stiahnuť pomocou nášho odkazu na Google Play úplne zadarmo!

Verzia: 6.4.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.4.9
Aktuálna cena: Zdarma

Odkaz na stiahnutie aplikácie mySMS pre ostatné zariadenia (PC, Mac, iOS, Chrome, Facebook, atď.)

30.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+