MojAndroid

Prípadov, kedy nepozornosť za volantom z dôvodu používania smartfónu spôsobila smrť, nie je málo. Písanie SMS alebo telefonovanie bez handsfree súpravy jednoducho za volant nepatrí a môže spôsobiť ujmu na zdraví a podľa najnovších správ aj na vlastnom egu. Presvedčil sa o tom 37 ročný Matthew Bruhn z Wisconsinu na kabriolete Ford Mustangu, ktorý z nepozornosti nabúral do traktora plného tekutého hnoja. Dôvod? Písanie SMS a telefonovanie počas jazdy.

biff_manure

Záber z filmu Návrat do budúcnosti

Našťastie sa nikomu nič vážne nestalo. Šofér traktoru neutrpel žiadne zranenia. Na druhej strane, Bruhn sa nezaobišiel bez zlomeného prsta a ega. Ak vám táto situácia niečo pripomína, tak možno si spomeniete na film Návrat do budúcnosti. V ňom sa objavila aj scéna, v ktorej automobil taktiež narazil do nákladiaka plného hnoja (viď. obrázok vyššie).

Náš tip
Posledné slová mladíka, ktorý smskoval počas riadenia

Zdroj: phonearena

23.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+