MojAndroid

Muž v Indii prišiel do nemocnice s bolesťami v oblasti brucha a mal v penise zastrčený nabíjací kábel od mobilu, povedal doktor pre CNN. Stalo sa to pred mesiacom v nemocnici v severovýchodnej časti Indie.

Najprv doktorom povedal, že zjedol slúchadlá, tak mu predpísali preháňadlo, ale to nepomohlo. Keďže z pacienta kábel nevychádzal, chirurgovia pristúpili k operácií a vytiahli z muža nabíjací kábel od mobilu.

„Prišiel k nám po piatich dňoch (a), aj keď mal niekoľkokrát stolicu, kábel nevyšiel. Následne sme vykonali endoskopiu, ale nič sme nenašli. Keďže sa pacient sťažoval na silnú bolesť, rozhodli sme sa vykonať operáciu a zistili, že v jeho črevách nebolo nič,“ povedal chirurg Walilul Islam pre CNN.

Rontgen odhalil nabíjací kábel v močovom ústrojenstve pacienta.
Rontgen odhalil kábel v močovom ústrojenstve pacienta.

Nabíjací kábel v močovom ústrojenstve

Až röntgen ukázal metrový kábel v močovom ústrojenstve pacienta – vložený cez uretru – tunel, ktorý vedie z penisu do močového mechúra.

“Následne som vykonal rez, cez ktorý som vybral von kábel, ktorý vlastne bol nabíjací kábel s dĺžkou viac než jeden meter. Keby bol úprimný, obralo by nás to o problémy a mohli by sme ho vyliečiť skôr.” povedal Islam.

Nabíjací kábel, ktorý doktori vytiahli z pacienta.
Nabíjací kábel, ktorý doktori vytiahli z pacienta.

Pacient bol následne prepustený a je v poriadku, podľa doktora Islama.

„Čítal som, že ľudia zvyknú získať sexuálne uspokojenie vkladaním nástrojov do penisu. Toto je jeden z tých prípadov a psychiater mu určite rád pomôže,“ dodal Islam.

11.6.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+