MojAndroid

Root, recovery, bootloader, ROM. Ak všetky z týchto výrazov poznáte, tak vám zrejme neunikla ani správa o MultiROM, zaujímavom nástroji pre Android smartfóny, pomocou ktorého si môžete do zariadenia nainštalovať niekoľko alternatívnych ROM súčasne. Vždy pri štarte si pritom iba zvolíte, ktorú ROM chcete spustiť. Doteraz bolo toto riešenie dostupné iba pre niekoľko Motorola, LG a Sony zariadení, pričom sa najnovšie na zoznam podporovaných dostali aj HTC One M8 a Samsung Galaxy S4.

multirom

Z vlastných zdrojov vieme, že sú tieto zariadenia aj na Slovensku veľmi obľúbené, a preto je táto správa potešujúca pre viacerých našich čitateľov. MultiROM je praktický nástroj, no je vhodný len pre ozajstných expertov a ľudí, čo vedia robiť s alternatívnymi ROMkami. Ak jedným z nich nie ste, tak vám inštalovanie tohto riešenia neodporúčame. Ak expertom v tejto oblasti ste a na svoje zariadenie si MultiROM nainštalujete, tak nám dajte v komentároch vedieť, ako sa vám páči.

Zdroj: AndroidCommunity

6.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+